
SuperBrugsen
Don
DON PAPA MASSKARA 70 CL 40%
70 cl
Tilbuddet udløber i dag
355,71 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Gylden spiritus · Føtex70 cl159,00 kr227,14 kr/liter
- DON PAPA MASSKARA 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl249,00 kr355,71 kr/liter
- Gylden spiritus · Føtex70 cl249,00 kr355,71 kr/liter
- DON PAPA MASSKARA 70 CL 40% · Kvickly70 cl249,00 kr355,71 kr/liter
- Gylden spiritus · Bilka70 cl319,00 kr455,71 kr/liter
- Gylden spiritus · Føtex70 cl319,00 kr455,71 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Hvid rom · Bilka70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- BACARDI HVID 70 CL 37,5% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Halloween Mørk rom i kranieflaske · Lidl50 cl89,00 kr178,00 kr/liter
- BACARDI HVID 70 CL 37,5% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Mørk rom · Netto70 cl90,95 kr129,93 kr/liter
- Rom Galeon Silver (38%) · Nemlig0.7 l93,50 kr133,57 kr/liter
- Rom Galeon Golden (38%) · Nemlig0.7 l93,50 kr133,57 kr/liter
- Hvid rom · Bilka70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Mørk rom · Bilka70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Hvid rom · Føtex70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Mørk rom · Føtex70 cl94,95 kr135,64 kr/liter
- Likør m. kokossmag · Netto50 cl95,00 kr190,00 kr/liter
- BACARDI · 365discount70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Lys spiritus m. citronsmag · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Lys spiritus m. hindbærsmag · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Hvid rom · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Gylden Bacardi m. krydderier · Bilka70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- CAPTAIN MORGAN SPICED 70 CL 35% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- HAVANA CLUB 3ÅRS HVID 70 CL 37,5% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Bacardi Carta Blanca · Min Købmand70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- HAVANA CLUB 3ÅRS HVID 70 CL 37,5% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Rum · Bilka1 stk99,95 kr99,95 kr/stk
- Rum · Føtex1 stk99,95 kr99,95 kr/stk
- Bacardí Carta Blanca (37,5%) · Nemlig0.7 l99,95 kr142,79 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
DON PAPA MASSKARA 70 CL 40% hos SuperBrugsen koster 249.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 392 dage. Gennemsnitsprisen for DON PAPA MASSKARA 70 CL 40% hos SuperBrugsen er 240.13 kr og varierer fra 229.00 kr til 249.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 392 dage har Goma registreret prisdata for DON PAPA MASSKARA 70 CL 40% hos SuperBrugsen i 71 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 18% af tiden. Ud af de 71 prisregistreringer har DON PAPA MASSKARA 70 CL 40% været markeret som tilbud 71 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 392 dage kan vi se følgende mønstre: DON PAPA MASSKARA 70 CL 40% har været på tilbud hos SuperBrugsen i februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 394 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 398 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). DON PAPA MASSKARA 70 CL 40% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.