
Kvickly
Blue
BLUE NUN RIESLING DE BIB 3 L 9,0%
3 l
Tilbuddet udløber i dag
33,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- BLUE NUN RIESLING DE BIB 3 L 9,0% · Kvickly3 l99,00 kr33,00 kr/liter
- BLUE NUN RIESLING DE BIB 3 L 9,0% · SuperBrugsen3 l99,00 kr33,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Bree Riesling 25 Cl · MENY25 cl31,95 kr127,80 kr/liter
- DREAM RIESLING MOLDOVA 75 CL 12% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- HANS BAER RIESLING DE 75 CL 11,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Noble House Riesling · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Noble House Riesling Trocken · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Riesling øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Riesling · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- KÖNIGSMOSEL 8,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO RIESLING FEINHERB TYSKLAND 75 CL 11% · Kvickly75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO ÄNGLAMARK RIESLING DE 0,75 L 12 % · Kvickly0.75 l50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO RIESLING FEINHERB TYSKLAND 75 CL 11% · SuperBrugsen75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO ÄNGLAMARK RIESLING DE 0,75 L 12 % · SuperBrugsen0.75 l50,00 kr66,67 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl52,79 kr70,39 kr/liter
- Riesling · Føtex75 cl52,79 kr70,39 kr/liter
- Noble House Riesling · Netto75 cl52,95 kr70,60 kr/liter
- Riesling øko · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Riesling øko · Netto75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- WOW 12% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- VIER JAHRESZEITEN 12,5% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET RIESLING TROCKEN DE 12,5% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET RIESLING TROCKEN DE 12,5% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Bree Riesling · Min Købmand75 cl64,95 kr86,60 kr/liter
- CAVE DU ROI DAGOBERT 12,5% · REMA 100075 cl65,00 kr86,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
BLUE NUN RIESLING DE BIB 3 L 9,0% hos Kvickly koster 99.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 27. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 394 dage. Gennemsnitsprisen for BLUE NUN RIESLING DE BIB 3 L 9,0% hos Kvickly er 125.30 kr og varierer fra 99.00 kr til 129.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 394 dage har Goma registreret prisdata for BLUE NUN RIESLING DE BIB 3 L 9,0% hos Kvickly i 73 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 19% af tiden. Ud af de 73 prisregistreringer har BLUE NUN RIESLING DE BIB 3 L 9,0% været markeret som tilbud 73 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 394 dage kan vi se følgende mønstre: BLUE NUN RIESLING DE BIB 3 L 9,0% har været på tilbud hos Kvickly i januar, februar, marts, maj, juni, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 395 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 400 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). BLUE NUN RIESLING DE BIB 3 L 9,0% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.