
Lidl
Hanseatic
HANSEATIC DELIFOOD Hel lakseside
500 g
Tilbuddet udløber lørdag
138,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- HANSEATIC DELIFOOD Hel lakseside · Lidl500 g69,00 kr138,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Laksestykke · Netto300 g54,95 kr183,17 kr/kg
- Hel lakseside · Lidl500 g69,00 kr138,00 kr/kg
- Laksefilet m. skind øko. · Nemlig225 g81,95 kr364,22 kr/kg
- Laksestykke · Føtex600 g89,00 kr148,33 kr/kg
- Laks m. skind 600 g, Glyngøre · Wolt Market600 g89,00 kr148,33 kr/kg
- GLYNGØRE LAKS MED SKIND 600G · Kvickly600 g99,00 kr165,00 kr/kg
- Laksestykke m. skind · Nemlig600 g99,00 kr165,00 kr/kg
- GLYNGØRE LAKS MED SKIND 600G · SuperBrugsen600 g99,00 kr165,00 kr/kg
- Laks øko · Føtex300 g99,95 kr333,17 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
HANSEATIC DELIFOOD Hel lakseside hos Lidl koster 69.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 27. september 2026, hvilket dækker over en periode på 67 dage. Gennemsnitsprisen for HANSEATIC DELIFOOD Hel lakseside hos Lidl er 65.80 kr og varierer fra 65.00 kr til 69.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 67 dage har Goma registreret prisdata for HANSEATIC DELIFOOD Hel lakseside hos Lidl i 5 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 7% af tiden. Ud af de 5 prisregistreringer har HANSEATIC DELIFOOD Hel lakseside været markeret som tilbud 5 dage hos Lidl, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 67 dage kan vi se følgende mønstre: HANSEATIC DELIFOOD Hel lakseside har været på tilbud hos Lidl i juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 61 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 64 dage og forventes at slutte om 2 dage (lørdag). HANSEATIC DELIFOOD Hel lakseside er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.