
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Classic instant kaffe · Føtex100 g59,00 kr590,00 kr/kg
- PREMIUM INSTANT · REMA 1000100 g69,00 kr690,00 kr/kg
- Plk Øko/fairtrade Inst · Spar100 g73,95 kr739,50 kr/kg
- Plk Øko/fairtrade Inst · MENY100 g74,95 kr749,50 kr/kg
- Instantkaffe Fairtrade Øko. Peter Larsen · Wolt Market100 g75,95 kr759,50 kr/kg
- Plk Instant Ft Øko · Min Købmand77,95 kr
- Classic instant kaffe · Bilka100 g78,95 kr789,50 kr/kg
- Classic instant kaffe · Netto100 g78,95 kr789,50 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3 in 1 Instant kaffe · Bilka165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- 3 in 1 Instant kaffe · Føtex165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- Bki Extra Instant 100 G · Spar100 g24,00 kr240,00 kr/kg
- Mocha · Føtex8 stk25,00 kr3,13 kr/stk
- Instant kaffe · Føtex90 g29,00 kr322,22 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · Kvickly100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · Kvickly80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Gold instant kaffe · Netto100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · SuperBrugsen100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · SuperBrugsen80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- INSTANT KAFFE · REMA 1000100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Instant kaffe · Netto100 g30,50 kr305,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g31,48 kr393,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka90 g32,00 kr355,56 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,50 kr406,25 kr/kg
- Instant kaffe øko · Netto100 g35,00 kr350,00 kr/kg
- Amaretto Almond instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Plk Øko/fairtrade Inst hos MENY koster 74.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 459 dage. Gennemsnitsprisen for Plk Øko/fairtrade Inst hos MENY er 72.49 kr og varierer fra 59.46 kr til 74.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 459 dage har Goma registreret prisdata for Plk Øko/fairtrade Inst hos MENY i 409 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 89% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Plk Øko/fairtrade Inst været markeret som tilbud 12 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 3% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 459 dage kan vi se følgende mønstre: Plk Øko/fairtrade Inst har været på tilbud hos MENY i september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Der går typisk 9 dage mellem hver tilbudsperiode. Plk Øko/fairtrade Inst er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 309 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.