
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Classic instant kaffe · Føtex100 g59,00 kr590,00 kr/kg
- Plk Øko/fairtrade Inst · Spar100 g73,95 kr739,50 kr/kg
- Plk Øko/fairtrade Inst · MENY100 g74,95 kr749,50 kr/kg
- Instantkaffe Fairtrade Øko. Peter Larsen · Wolt Market100 g75,95 kr759,50 kr/kg
- Plk Instant Ft Øko · Min Købmand77,95 kr
- Classic instant kaffe · Bilka100 g78,95 kr789,50 kr/kg
- Classic instant kaffe · Netto100 g78,95 kr789,50 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3 in 1 Instant kaffe · Bilka165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- 3 in 1 Instant kaffe · Føtex165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- Bki Extra Instant 100 G · Spar100 g24,00 kr240,00 kr/kg
- Mocha · Føtex8 stk25,00 kr3,13 kr/stk
- Instant kaffe · Føtex90 g29,00 kr322,22 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · Kvickly100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · Kvickly80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Gold instant kaffe · Netto100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · SuperBrugsen100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · SuperBrugsen80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Instant kaffe · Netto100 g30,50 kr305,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g31,48 kr393,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka90 g32,00 kr355,56 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,50 kr406,25 kr/kg
- Instant kaffe øko · Netto100 g35,00 kr350,00 kr/kg
- Amaretto Almond instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
- Chocolate Orange instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Plk Instant Ft Øko hos Min Købmand koster 77.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. juni 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 109 dage. Gennemsnitsprisen for Plk Instant Ft Øko hos Min Købmand er 77.01 kr og varierer fra 71.95 kr til 77.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 109 dage har Goma registreret prisdata for Plk Instant Ft Øko hos Min Købmand i 105 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 96% af tiden. Ud af de 105 prisregistreringer har Plk Instant Ft Øko aldrig været markeret som tilbud hos Min Købmand.
Plk Instant Ft Øko kan købes hos Min Købmand til 78 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 194 alternativer tilgængelige på tværs af 11 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.