
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- 1664 Blanc 5,0% 6 X 25 Cl · MENY150 stk59,95 kr0,40 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- 1866 Blanche · Føtex0.44 l7,00 kr15,91 kr/liter
- ROYAL BLANCHE 4,6% · REMA 100033 cl7,14 kr21,64 kr/liter
- Royal Blanche · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Blanche · Føtex0.33 l7,75 kr23,48 kr/liter
- PERLENBACHER Hvedeøl · Lidl500 ml7,95 kr15,90 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Netto0.44 l8,00 kr18,18 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Bilka0.44 l9,00 kr20,45 kr/liter
- 1664 5% · REMA 100033 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- 1664 BLANC 33 CL FL 5% · Brugsen33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Blanche · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Blanche · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- 1664 BLANC 33 CL FL 5% · 365discount33 cl13,00 kr39,39 kr/liter
- Blanc · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Bilka0.5 l15,00 kr30,00 kr/liter
- Blanc · Føtex0.33 l15,00 kr45,45 kr/liter
- WEISSBIER 5,4% · REMA 100050 cl15,41 kr30,82 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Føtex0.5 l16,95 kr33,90 kr/liter
- Paulaner Weissbier (dåse) · Nemlig0.5 l17,95 kr35,90 kr/liter
- WEISSBIER 5,3% · REMA 100050 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- Erdinger Weissbier · Bilka0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
1664 Blanc 5,0% 6 X 25 Cl hos MENY koster 59.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 456 dage. Gennemsnitsprisen for 1664 Blanc 5,0% 6 X 25 Cl hos MENY er 60.44 kr og varierer fra 39.95 kr til 69.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 456 dage har Goma registreret prisdata for 1664 Blanc 5,0% 6 X 25 Cl hos MENY i 158 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 35% af tiden. Ud af de 158 prisregistreringer har 1664 Blanc 5,0% 6 X 25 Cl været markeret som tilbud 40 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 25% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 456 dage kan vi se følgende mønstre: 1664 Blanc 5,0% 6 X 25 Cl har været på tilbud hos MENY i januar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 28 dage. Der går typisk 31 dage mellem hver tilbudsperiode. 1664 Blanc 5,0% 6 X 25 Cl er ofte på tilbud (25% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 92 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.