
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ØKO CLASSIC 6-PAK · 365discount198 cl38,00 kr19,19 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 10001.98 l42,00 kr21,21 kr/liter
- Tuborg Classic øko. (dåse) · Nemlig1.98 l42,00 kr21,21 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Netto1.98 l45,00 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic · Føtex1.98 l48,00 kr24,24 kr/liter
- Tuborg Classic øko. 4,6% 6-pak dåse · Wolt Market1.98 l53,95 kr27,25 kr/liter
- Tuborg Classic 6-Pk Ds Øko · MENY198 cl55,95 kr28,26 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harboe Classic · Bilka0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Harboe Classic · Netto0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Tuborg Classic 4,6% · Min Købmand33 l4,67 kr0,14 kr/liter
- Harboe Classic · Føtex0.33 l4,95 kr15,00 kr/liter
- TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100033 cl6,50 kr19,70 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100033 cl7,00 kr21,21 kr/liter
- Royal Classic · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Føtex0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Netto0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Tuborg Classic · Føtex0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Thy Classic · Føtex0.33 l8,75 kr26,52 kr/liter
- Harboe Classic 33 Cl · Spar33 cl8,95 kr27,12 kr/liter
- Tub. Classic 6-pak Hi-cone · MENY33 cl9,95 kr30,15 kr/liter
- Slts · Min Købmand10,00 kr
- Royal Classic 33 Dåse · MENY33 cl11,95 kr36,21 kr/liter
- Royal Classic · Netto0.568 l12,00 kr21,13 kr/liter
- Tuborg Classic 33 Cl · Spar33 cl15,00 kr45,45 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100050 cl15,50 kr31,00 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100050 cl15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Tuborg Classic 6-Pk Ds Øko hos MENY koster 55.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 459 dage. Gennemsnitsprisen for Tuborg Classic 6-Pk Ds Øko hos MENY er 51.11 kr og varierer fra 40.00 kr til 55.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 459 dage har Goma registreret prisdata for Tuborg Classic 6-Pk Ds Øko hos MENY i 282 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 61% af tiden. Ud af de 282 prisregistreringer har Tuborg Classic 6-Pk Ds Øko været markeret som tilbud 51 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 18% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 459 dage kan vi se følgende mønstre: Tuborg Classic 6-Pk Ds Øko har været på tilbud hos MENY i juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 12 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 296 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.