
Nemlig
Michael Andres Buntsandstein
4.5 l
Tilbuddet udløber søndag
133,27 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Michael Andres Buntsandstein · Nemlig4.5 l599,70 kr133,27 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Bree Riesling 25 Cl · MENY25 cl31,95 kr127,80 kr/liter
- DREAM RIESLING MOLDOVA 75 CL 12% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- HANS BAER RIESLING DE 75 CL 11,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Noble House Riesling · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Noble House Riesling Trocken · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Riesling øko · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Riesling · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- KÖNIGSMOSEL 8,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO RIESLING FEINHERB TYSKLAND 75 CL 11% · Kvickly75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO ÄNGLAMARK RIESLING DE 0,75 L 12 % · Kvickly0.75 l50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO RIESLING FEINHERB TYSKLAND 75 CL 11% · SuperBrugsen75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- ØKO ÄNGLAMARK RIESLING DE 0,75 L 12 % · SuperBrugsen0.75 l50,00 kr66,67 kr/liter
- Riesling · Bilka75 cl52,79 kr70,39 kr/liter
- Riesling · Føtex75 cl52,79 kr70,39 kr/liter
- Noble House Riesling · Netto75 cl52,95 kr70,60 kr/liter
- Riesling øko · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Riesling øko · Netto75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- WOW 12% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- VIER JAHRESZEITEN 12,5% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET RIESLING TROCKEN DE 12,5% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET RIESLING TROCKEN DE 12,5% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Bree Riesling · Min Købmand75 cl64,95 kr86,60 kr/liter
- CAVE DU ROI DAGOBERT 12,5% · REMA 100075 cl65,00 kr86,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Michael Andres Buntsandstein hos Nemlig koster typisk 659.70 kr, men er lige nu på tilbud til 599.70 kr, hvilket giver en besparelse på 9%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (30. september), hvilket dækker over en periode på 467 dage. Gennemsnitsprisen for Michael Andres Buntsandstein hos Nemlig er 602.14 kr og varierer fra 539.70 kr til 1079.70 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 467 dage har Goma registreret prisdata for Michael Andres Buntsandstein hos Nemlig i 270 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 58% af tiden. Ud af de 270 prisregistreringer har Michael Andres Buntsandstein været markeret som tilbud 269 dage hos Nemlig, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 467 dage kan vi se følgende mønstre: Michael Andres Buntsandstein har været på tilbud hos Nemlig i juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 233 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 400 dage og forventes at slutte om 4 dage (søndag). Der går typisk 2 dage mellem hver tilbudsperiode. Michael Andres Buntsandstein er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.