
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi2 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 8 kJ / 2 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0,5 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, appelsinsaft fra koncentrat (4,3%), kuldioxid, surhedsregulerende middel (E330), sødestoffer (aspartam, acesulfamkalium), konserveringsmiddel (E202), appelsinolie, gulreodssaft, antioxidant (E300), stabilisator (E410). INDEHOLDER EN PHENYLALANINKILDE
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Tuborg Squash Sukkerfri (dåse) · Nemlig7.92 l114,50 kr14,46 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harbø Squash · MENY500 ml4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Squash Nul Sukker · MENY33 cl5,95 kr18,03 kr/liter
- Harboe Squash 0% Sugar · Spar50 cl6,00 kr12,00 kr/liter
- SQUASH NUL SUKKER · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Harboe Squash 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harbø Squash 2 L · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Harboe Squash 0% Sugar · Spar200 cl9,99 kr5,00 kr/liter
- Harboe Squash 2 L · Min Købmand200 cl11,95 kr5,98 kr/liter
- Harboe Squash 0% Sugar · Min Købmand11,95 kr
- Tuborg Squash Sukkerfri · Nemlig1.5 l14,00 kr9,33 kr/liter
- Tuborg Squash Sukkerfri (dåse) · Nemlig1.98 l38,95 kr19,67 kr/liter
- Tuborg Squash Appelsin Sukkerfri 6-pak · Wolt Market1.98 l39,50 kr19,95 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Tuborg Squash Sukkerfri (dåse) hos Nemlig koster 114.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 468 dage. Gennemsnitsprisen for Tuborg Squash Sukkerfri (dåse) hos Nemlig er 99.98 kr og varierer fra 65.00 kr til 114.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 468 dage har Goma registreret prisdata for Tuborg Squash Sukkerfri (dåse) hos Nemlig i 146 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 31% af tiden. Ud af de 146 prisregistreringer har Tuborg Squash Sukkerfri (dåse) været markeret som tilbud 88 dage hos Nemlig, hvilket betyder, at varen er på tilbud 60% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 468 dage kan vi se følgende mønstre: Tuborg Squash Sukkerfri (dåse) har været på tilbud hos Nemlig i april, maj, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 10 dage. Der går typisk 38 dage mellem hver tilbudsperiode. Tuborg Squash Sukkerfri (dåse) er ofte på tilbud (60% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 7 dage siden varen sidst var på tilbud hos Nemlig, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.