Wolt Market
Tuborg Squash Appelsin Sukkerfri 6-pak
1.98 l
19,95 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi8 kcalFedt0 gSukker0,5 gProtein0 g
| Energi | 2 kJ / 8 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0,5 g |
| - heraf sukkerarter | 0,5 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, appelsinsaft fra koncentrat (4,3%), kuldioxid, surhedsregulerende middel (E330), sødestoffer (aspartam, acesulfamkalium), konserveringsmiddel (E202), appelsinolie, gulreodssaft, antioxidant (E300), stabilisator (E410). indeholder en PHENYLALANINKILDE.
Allergener
-
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Tuborg Squash Appelsin Sukkerfri 6-pak · Wolt Market1.98 l39,50 kr19,95 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harbø Squash · MENY500 ml4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Squash Nul Sukker · MENY33 cl5,95 kr18,03 kr/liter
- Harboe Squash 0% Sugar · Spar50 cl6,00 kr12,00 kr/liter
- SQUASH NUL SUKKER · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Harboe Squash 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harbø Squash 2 L · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Harboe Squash 0% Sugar · Spar200 cl9,99 kr5,00 kr/liter
- Harboe Squash 2 L · Min Købmand200 cl11,95 kr5,98 kr/liter
- Harboe Squash 0% Sugar · Min Købmand11,95 kr
- Tuborg Squash Sukkerfri · Nemlig1.5 l14,00 kr9,33 kr/liter
- Tuborg Squash Sukkerfri (dåse) · Nemlig1.98 l38,95 kr19,67 kr/liter
- Tuborg Squash Sukkerfri (dåse) · Nemlig7.92 l114,50 kr14,46 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Tuborg Squash Appelsin Sukkerfri 6-pak hos Wolt Market koster 39.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 157 dage. Gennemsnitsprisen for Tuborg Squash Appelsin Sukkerfri 6-pak hos Wolt Market er 41.60 kr og varierer fra 39.50 kr til 45.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 157 dage har Goma registreret prisdata for Tuborg Squash Appelsin Sukkerfri 6-pak hos Wolt Market i 124 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 79% af tiden. Ud af de 124 prisregistreringer har Tuborg Squash Appelsin Sukkerfri 6-pak været markeret som tilbud 1 dag hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 1% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 157 dage kan vi se følgende mønstre: Tuborg Squash Appelsin Sukkerfri 6-pak har været på tilbud hos Wolt Market i juli. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Tuborg Squash Appelsin Sukkerfri 6-pak er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 65 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market.