
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi1 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 1 kJ / 1 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
vand, kuldioxid, farvestof (ammonieret sulfiteret karamel).syre (phosphorsyre), sødemidler (natriumcyclamat, acesulfam-k, aspartam
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Fritz-kola (super zero) · Nemlig0.33 l16,95 kr51,36 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COLA LIGHT 33 CL · 365discount33 cl2,50 kr7,58 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Cola Light · MENY33 cl4,95 kr15,00 kr/liter
- Harbø Cola Light · MENY50 cl4,95 kr9,90 kr/liter
- Coca-Cola Zero (dåse) · Nemlig0.33 l5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- PEPSI MAX · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- Harboe Cola Light 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Cola 0% Sugar Pl · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 0% Sugar · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola 0% Sugar Pl · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola NUL sukker · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex2 l8,95 kr4,48 kr/liter
- Pepsi Max · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Pepsi Max Lime Pet · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Fritz-kola (super zero) hos Nemlig koster 16.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 468 dage. Gennemsnitsprisen for Fritz-kola (super zero) hos Nemlig er 16.21 kr og varierer fra 16.00 kr til 16.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 468 dage har Goma registreret prisdata for Fritz-kola (super zero) hos Nemlig i 452 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 97% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Fritz-kola (super zero) aldrig været markeret som tilbud hos Nemlig.
Fritz-kola (super zero) kan købes hos Nemlig til 17 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 168 alternativer tilgængelige på tværs af 15 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.