
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Gb Håndsæbe-opvaskemiddel · MENY500 ml22,95 kr45,90 kr/liter
- Gb Håndsæbe-opvaskemiddel · Spar500 ml24,95 kr49,90 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Håndsæbe · Føtex500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe · Netto500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe morning dew · Bilka300 ml9,00 kr30,00 kr/liter
- Håndsæbe m. wild blossom · Bilka500 ml10,00 kr20,00 kr/liter
- Håndsæbe soft & creamy · Bilka500 ml10,00 kr20,00 kr/liter
- Håndsæbe cashmir · Netto1 ml10,00 kr10.000,00 kr/liter
- Håndsæbe oriental · Netto1 ml10,00 kr10.000,00 kr/liter
- Håndsæbe refill · Bilka1000 ml10,75 kr10,75 kr/liter
- Håndsæbe creamy · Netto1 ml10,75 kr10.750,00 kr/liter
- Håndsæbe refill · Føtex1000 ml11,00 kr11,00 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. mandelmælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. limeekstrakt · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. orkidé og mælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. mælk og honning · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. wild blossom · Føtex500 ml13,95 kr27,90 kr/liter
- Håndsæbe soft & creamy · Føtex500 ml13,95 kr27,90 kr/liter
- Håndsæbe (flydende) · Nemlig0.25 l14,00 kr56,00 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE HÅNDSÆBE 250 ML · Kvickly250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- Palmolive Fl.sæbe Olive · MENY300 ml15,00 kr50,00 kr/liter
- Palm. Fl. Håndsæbe M&H · MENY300 ml15,00 kr50,00 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE HÅNDSÆBE 250 ML · SuperBrugsen250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk · Bilka300 ml15,95 kr53,17 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. mandelmælk · Bilka300 ml15,95 kr53,17 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Gb Håndsæbe-opvaskemiddel hos Spar koster 24.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. august 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 398 dage. Gennemsnitsprisen for Gb Håndsæbe-opvaskemiddel hos Spar er 21.96 kr og varierer fra 12.00 kr til 24.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 398 dage har Goma registreret prisdata for Gb Håndsæbe-opvaskemiddel hos Spar i 207 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 52% af tiden. Ud af de 207 prisregistreringer har Gb Håndsæbe-opvaskemiddel været markeret som tilbud 9 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 4% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 398 dage kan vi se følgende mønstre: Gb Håndsæbe-opvaskemiddel har været på tilbud hos Spar i februar, april og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 3 dage. Der går typisk 97 dage mellem hver tilbudsperiode. Gb Håndsæbe-opvaskemiddel er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 168 dage siden varen sidst var på tilbud hos Spar, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.