
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Slots Class. 24-pk Ds 4,6% · Min Købmand792 cl109,95 kr13,88 kr/liter
- Slots Class. 24-pk Ds 4,6% · Spar792 cl120,00 kr15,15 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harboe Classic · Bilka0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Harboe Classic · Netto0.33 l4,52 kr13,70 kr/liter
- Tuborg Classic 4,6% · Min Købmand33 l4,67 kr0,14 kr/liter
- Harboe Classic · Føtex0.33 l4,95 kr15,00 kr/liter
- TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100033 cl6,50 kr19,70 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100033 cl7,00 kr21,21 kr/liter
- Royal Classic · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Føtex0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Netto0.33 l7,50 kr22,73 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Tuborg Classic · Føtex0.33 l8,00 kr24,24 kr/liter
- Thy Classic · Føtex0.33 l8,75 kr26,52 kr/liter
- Harboe Classic 33 Cl · Spar33 cl8,95 kr27,12 kr/liter
- Tub. Classic 6-pak Hi-cone · MENY33 cl9,95 kr30,15 kr/liter
- Slts · Min Købmand10,00 kr
- Royal Classic 33 Dåse · MENY33 cl11,95 kr36,21 kr/liter
- Royal Classic · Netto0.568 l12,00 kr21,13 kr/liter
- Tuborg Classic 33 Cl · Spar33 cl15,00 kr45,45 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100050 cl15,50 kr31,00 kr/liter
- TUBORG CLASSIC 4,6% · REMA 100050 cl15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic øko · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
- Tuborg Classic · Bilka0.5 l15,50 kr31,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Slots Class. 24-pk Ds 4,6% hos Spar koster 120.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 27. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 432 dage. Gennemsnitsprisen for Slots Class. 24-pk Ds 4,6% hos Spar er 93.72 kr og varierer fra 79.00 kr til 120.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 432 dage har Goma registreret prisdata for Slots Class. 24-pk Ds 4,6% hos Spar i 138 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 32% af tiden. Ud af de 138 prisregistreringer har Slots Class. 24-pk Ds 4,6% været markeret som tilbud 63 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 46% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 432 dage kan vi se følgende mønstre: Slots Class. 24-pk Ds 4,6% har været på tilbud hos Spar i maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 15 dage. Der går typisk 46 dage mellem hver tilbudsperiode. Slots Class. 24-pk Ds 4,6% er ofte på tilbud (46% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 8 dage siden varen sidst var på tilbud hos Spar, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.