Spar
Corce Del Vento
La Scelta Sicura Ripasso
75 cl
Tilbuddet udløber i morgen
80,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- La Scelta Sicura Ripasso · Spar75 cl60,00 kr80,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Ripasso della Valpolicella · Nemlig0.75 l49,95 kr66,60 kr/liter
- Valpolicella Ripasso · Føtex75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- FALASCO RIPASSO SUP · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- FALASCO RIPASSO SUP · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- GABBIA D ORO VALPOLICELLA RIPASSO · Løvbjerg75 cl59,99 kr79,99 kr/liter
- Valpolicella Ripasso · Bilka75 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Superiore · Bilka75 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- PASQUA 13,5% · REMA 100075 cl77,00 kr102,67 kr/liter
- Valpolicella Ripasso · Netto75 cl77,00 kr102,67 kr/liter
- Campofiorin · Bilka75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Campofiorin · Føtex75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- RIPASSO SUP ANNAB IT 75 CL 14,0% · Kvickly75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- RIPASSO SUP ANNAB IT 75 CL 14,0% · SuperBrugsen75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Classico Superiore · Bilka75 cl111,06 kr148,08 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Classico Superiore · Føtex75 cl111,06 kr148,08 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Superiore · Føtex75 cl111,10 kr148,13 kr/liter
- Casalforte Ripasso · Min Købmand75 cl112,95 kr150,60 kr/liter
- Castelforte Ripasso 13 14% · MENY75 cl119,95 kr159,93 kr/liter
- Le Preare Ripasso · Spar75 cl119,95 kr159,93 kr/liter
- Ca del Vallo Ripasso · Nemlig0.75 l149,95 kr199,93 kr/liter
- Valpolicella Ripasso · Bilka75 cl159,00 kr212,00 kr/liter
- Valpolicella Ripasso 21 · MENY75 cl159,00 kr212,00 kr/liter
- *le Preare Ripasso · Min Købmand75 cl179,00 kr238,67 kr/liter
- Le Ragose Ripasso 13,5% · MENY75 cl189,95 kr253,27 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
La Scelta Sicura Ripasso hos Spar koster typisk 99.95 kr, men er lige nu på tilbud til 60.00 kr, hvilket giver en besparelse på 40%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 27. september 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (30. september), hvilket dækker over en periode på 4 dage. Gennemsnitsprisen for La Scelta Sicura Ripasso hos Spar er 60.00 kr og varierer fra 60.00 kr til 60.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 4 dage har Goma registreret prisdata for La Scelta Sicura Ripasso hos Spar i 4 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 4 prisregistreringer har La Scelta Sicura Ripasso været markeret som tilbud 4 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 4 dage kan vi se følgende mønstre: La Scelta Sicura Ripasso har været på tilbud hos Spar i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 5 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 4 dage og forventes at slutte om 1 dag (torsdag). La Scelta Sicura Ripasso er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.