
SuperBrugsen
Ripasso
RIPASSO SUP ANNAB IT 75 CL 14,0%
75 cl
Tilbuddet udløber i morgen
105,33 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- RIPASSO SUP ANNAB IT 75 CL 14,0% · SuperBrugsen75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- RIPASSO SUP ANNAB IT 75 CL 14,0% · Kvickly75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Ripasso della Valpolicella · Nemlig0.75 l49,95 kr66,60 kr/liter
- Valpolicella Ripasso · Føtex75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- FALASCO RIPASSO SUP · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- FALASCO RIPASSO SUP · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- GABBIA D ORO VALPOLICELLA RIPASSO · Løvbjerg75 cl59,99 kr79,99 kr/liter
- La Scelta Sicura Ripasso · Spar75 cl60,00 kr80,00 kr/liter
- Valpolicella Ripasso · Bilka75 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Superiore · Bilka75 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- PASQUA 13,5% · REMA 100075 cl77,00 kr102,67 kr/liter
- Valpolicella Ripasso · Netto75 cl77,00 kr102,67 kr/liter
- Campofiorin · Bilka75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Campofiorin · Føtex75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Classico Superiore · Bilka75 cl111,06 kr148,08 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Classico Superiore · Føtex75 cl111,06 kr148,08 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Superiore · Føtex75 cl111,10 kr148,13 kr/liter
- Casalforte Ripasso · Min Købmand75 cl112,95 kr150,60 kr/liter
- Castelforte Ripasso 13 14% · MENY75 cl119,95 kr159,93 kr/liter
- Le Preare Ripasso · Spar75 cl119,95 kr159,93 kr/liter
- Ca del Vallo Ripasso · Nemlig0.75 l149,95 kr199,93 kr/liter
- Valpolicella Ripasso · Bilka75 cl159,00 kr212,00 kr/liter
- Valpolicella Ripasso 21 · MENY75 cl159,00 kr212,00 kr/liter
- *le Preare Ripasso · Min Købmand75 cl179,00 kr238,67 kr/liter
- Le Ragose Ripasso 13,5% · MENY75 cl189,95 kr253,27 kr/liter
- Le Preare Ripasso · MENY75 cl210,00 kr280,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
RIPASSO SUP ANNAB IT 75 CL 14,0% hos SuperBrugsen koster 79.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 19. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 371 dage. Gennemsnitsprisen for RIPASSO SUP ANNAB IT 75 CL 14,0% hos SuperBrugsen er 78.17 kr og varierer fra 69.00 kr til 89.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 371 dage har Goma registreret prisdata for RIPASSO SUP ANNAB IT 75 CL 14,0% hos SuperBrugsen i 48 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 13% af tiden. Ud af de 48 prisregistreringer har RIPASSO SUP ANNAB IT 75 CL 14,0% været markeret som tilbud 48 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 371 dage kan vi se følgende mønstre: RIPASSO SUP ANNAB IT 75 CL 14,0% har været på tilbud hos SuperBrugsen i januar, februar, marts, maj, juni, august, september, oktober og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 373 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 377 dage og forventes at slutte om 1 dag (torsdag). RIPASSO SUP ANNAB IT 75 CL 14,0% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.