Føtex
Rocca Alata
Valpolicella Ripasso
75 cl
Tilbuddet udløber torsdag
66,67 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Valpolicella Ripasso · Føtex75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Valpolicella Ripasso · Bilka75 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- Valpolicella Ripasso · Bilka75 cl109,00 kr145,33 kr/liter
- Valpolicella Ripasso · Føtex75 cl109,00 kr145,33 kr/liter
- Valpolicella Ripasso 21 · MENY75 cl159,00 kr212,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- RIPASSO TERRE DI VERONA IT 75 CL 13,5% · 365discount75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Ripasso della Valpolicella · Nemlig0.75 l49,95 kr66,60 kr/liter
- FALASCO RIPASSO SUP · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- FALASCO RIPASSO SUP · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- GABBIA D ORO VALPOLICELLA RIPASSO · Løvbjerg75 cl59,99 kr79,99 kr/liter
- La Scelta Sicura Ripasso · Spar75 cl60,00 kr80,00 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Superiore · Bilka75 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- PASQUA 13,5% · REMA 100075 cl77,00 kr102,67 kr/liter
- Campofiorin · Bilka75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Campofiorin · Føtex75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- RIPASSO SUP ANNAB IT 75 CL 14,0% · Kvickly75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- RIPASSO SUP ANNAB IT 75 CL 14,0% · SuperBrugsen75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Classico Superiore · Bilka75 cl111,06 kr148,08 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Classico Superiore · Føtex75 cl111,06 kr148,08 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Superiore · Føtex75 cl111,10 kr148,13 kr/liter
- Casalforte Ripasso · Min Købmand75 cl112,95 kr150,60 kr/liter
- Castelforte Ripasso 13 14% · MENY75 cl119,95 kr159,93 kr/liter
- Le Preare Ripasso · Spar75 cl119,95 kr159,93 kr/liter
- Ca del Vallo Ripasso · Nemlig0.75 l149,95 kr199,93 kr/liter
- Valpolicella Ripasso · Bilka75 cl159,00 kr212,00 kr/liter
- *le Preare Ripasso · Min Købmand75 cl179,00 kr238,67 kr/liter
- Le Ragose Ripasso 13,5% · MENY75 cl189,95 kr253,27 kr/liter
- Le Preare Ripasso · MENY75 cl210,00 kr280,00 kr/liter
- Buglioni Ripasso II øko. · Nemlig0.75 l279,95 kr373,27 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Valpolicella Ripasso hos Føtex koster typisk 109.00 kr, men er lige nu på tilbud til 50.00 kr, hvilket giver en besparelse på 54%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 517 dage. Gennemsnitsprisen for Valpolicella Ripasso hos Føtex er 91.97 kr og varierer fra 50.00 kr til 109.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 517 dage har Goma registreret prisdata for Valpolicella Ripasso hos Føtex i 506 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Valpolicella Ripasso været markeret som tilbud 55 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 15% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 517 dage kan vi se følgende mønstre: Valpolicella Ripasso har været på tilbud hos Føtex i januar, februar, marts, maj, august, september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 9 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 53 dage mellem hver tilbudsperiode.