
365discount
RIPASSO TERRE DI VERONA IT 75 CL 13,5%
75 cl
Tilbuddet udløber onsdag
52,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- RIPASSO TERRE DI VERONA IT 75 CL 13,5% · 365discount75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Ripasso della Valpolicella · Nemlig0.75 l49,95 kr66,60 kr/liter
- Valpolicella Ripasso · Føtex75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- FALASCO RIPASSO SUP · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- FALASCO RIPASSO SUP · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- GABBIA D ORO VALPOLICELLA RIPASSO · Løvbjerg75 cl59,99 kr79,99 kr/liter
- La Scelta Sicura Ripasso · Spar75 cl60,00 kr80,00 kr/liter
- Valpolicella Ripasso · Bilka75 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Superiore · Bilka75 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- PASQUA 13,5% · REMA 100075 cl77,00 kr102,67 kr/liter
- Campofiorin · Bilka75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Campofiorin · Føtex75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- RIPASSO SUP ANNAB IT 75 CL 14,0% · Kvickly75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- RIPASSO SUP ANNAB IT 75 CL 14,0% · SuperBrugsen75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Classico Superiore · Bilka75 cl111,06 kr148,08 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Classico Superiore · Føtex75 cl111,06 kr148,08 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Superiore · Føtex75 cl111,10 kr148,13 kr/liter
- Casalforte Ripasso · Min Købmand75 cl112,95 kr150,60 kr/liter
- Castelforte Ripasso 13 14% · MENY75 cl119,95 kr159,93 kr/liter
- Le Preare Ripasso · Spar75 cl119,95 kr159,93 kr/liter
- Ca del Vallo Ripasso · Nemlig0.75 l149,95 kr199,93 kr/liter
- Valpolicella Ripasso · Bilka75 cl159,00 kr212,00 kr/liter
- Valpolicella Ripasso 21 · MENY75 cl159,00 kr212,00 kr/liter
- *le Preare Ripasso · Min Købmand75 cl179,00 kr238,67 kr/liter
- Le Ragose Ripasso 13,5% · MENY75 cl189,95 kr253,27 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
RIPASSO TERRE DI VERONA IT 75 CL 13,5% hos 365discount koster 39.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 1. oktober 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for RIPASSO TERRE DI VERONA IT 75 CL 13,5% hos 365discount er 39.00 kr og varierer fra 39.00 kr til 39.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for RIPASSO TERRE DI VERONA IT 75 CL 13,5% hos 365discount i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har RIPASSO TERRE DI VERONA IT 75 CL 13,5% været markeret som tilbud 1 dag hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: RIPASSO TERRE DI VERONA IT 75 CL 13,5% har været på tilbud hos 365discount i oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 1 dag og forventes at slutte om 6 dage (onsdag). RIPASSO TERRE DI VERONA IT 75 CL 13,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.