
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Le Ragose Ripasso 13,5% · MENY75 cl189,95 kr253,27 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- RIPASSO TERRE DI VERONA IT 75 CL 13,5% · 365discount75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Ripasso della Valpolicella · Nemlig0.75 l49,95 kr66,60 kr/liter
- Valpolicella Ripasso · Føtex75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- FALASCO RIPASSO SUP · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- FALASCO RIPASSO SUP · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- GABBIA D ORO VALPOLICELLA RIPASSO · Løvbjerg75 cl59,99 kr79,99 kr/liter
- La Scelta Sicura Ripasso · Spar75 cl60,00 kr80,00 kr/liter
- Valpolicella Ripasso · Bilka75 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Superiore · Bilka75 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- PASQUA 13,5% · REMA 100075 cl77,00 kr102,67 kr/liter
- Campofiorin · Bilka75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Campofiorin · Føtex75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- RIPASSO SUP ANNAB IT 75 CL 14,0% · Kvickly75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- RIPASSO SUP ANNAB IT 75 CL 14,0% · SuperBrugsen75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Classico Superiore · Bilka75 cl111,06 kr148,08 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Classico Superiore · Føtex75 cl111,06 kr148,08 kr/liter
- Valpolicella Ripasso Superiore · Føtex75 cl111,10 kr148,13 kr/liter
- Casalforte Ripasso · Min Købmand75 cl112,95 kr150,60 kr/liter
- Castelforte Ripasso 13 14% · MENY75 cl119,95 kr159,93 kr/liter
- Le Preare Ripasso · Spar75 cl119,95 kr159,93 kr/liter
- Ca del Vallo Ripasso · Nemlig0.75 l149,95 kr199,93 kr/liter
- Valpolicella Ripasso · Bilka75 cl159,00 kr212,00 kr/liter
- Valpolicella Ripasso 21 · MENY75 cl159,00 kr212,00 kr/liter
- *le Preare Ripasso · Min Købmand75 cl179,00 kr238,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Le Ragose Ripasso 13,5% hos MENY koster 189.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 459 dage. Gennemsnitsprisen for Le Ragose Ripasso 13,5% hos MENY er 204.33 kr og varierer fra 189.95 kr til 299.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 459 dage har Goma registreret prisdata for Le Ragose Ripasso 13,5% hos MENY i 182 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 40% af tiden. Ud af de 182 prisregistreringer har Le Ragose Ripasso 13,5% været markeret som tilbud 24 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 13% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 459 dage kan vi se følgende mønstre: Le Ragose Ripasso 13,5% har været på tilbud hos MENY i juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 22 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 15 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY.