
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Frysetørret instant kaffe.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Instant kaffe · Nemlig200 g59,48 kr297,40 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka185 g75,00 kr405,41 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex185 g75,00 kr405,41 kr/kg
- Instant kaffe · Netto185 g89,95 kr486,22 kr/kg
- Café Noir Instant Orignal · Nemlig185 g99,95 kr540,27 kr/kg
- Cafe Noir Instant · Spar185 g101,95 kr551,08 kr/kg
- Cafe Noir Instant · MENY185 g101,95 kr551,08 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3 in 1 Instant kaffe · Bilka165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- 3 in 1 Instant kaffe · Føtex165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- Bki Extra Instant 100 G · Spar100 g24,00 kr240,00 kr/kg
- Mocha · Føtex8 stk25,00 kr3,13 kr/stk
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · Kvickly100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · Kvickly80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Gold instant kaffe · Netto100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · SuperBrugsen100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · SuperBrugsen80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- INSTANT KAFFE · REMA 1000100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g31,48 kr393,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka90 g32,00 kr355,56 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,50 kr406,25 kr/kg
- Instant kaffe øko · Netto100 g35,00 kr350,00 kr/kg
- Amaretto Almond instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
- Chocolate Orange instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
- Cinder Toffee instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Cafe Noir Instant hos Spar koster 101.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 456 dage. Gennemsnitsprisen for Cafe Noir Instant hos Spar er 91.21 kr og varierer fra 69.95 kr til 101.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 456 dage har Goma registreret prisdata for Cafe Noir Instant hos Spar i 206 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 45% af tiden. Ud af de 206 prisregistreringer har Cafe Noir Instant været markeret som tilbud 12 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 6% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 456 dage kan vi se følgende mønstre: Cafe Noir Instant har været på tilbud hos Spar i november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 29 dage. Det er 280 dage siden varen sidst var på tilbud hos Spar.