
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Frysetørret, mellemristet kaffe. Rainforest Alliance-certificeret.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- INSTANT KAFFE · REMA 1000100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka100 g39,00 kr390,00 kr/kg
- Gold instant kaffe · Føtex100 g39,00 kr390,00 kr/kg
- Merrild Gold Instant · MENY100 g49,95 kr499,50 kr/kg
- Merrild Gold Instant · Min Købmand100 g51,95 kr519,50 kr/kg
- Merrild Instant Gold · Nemlig150 g56,81 kr378,73 kr/kg
- Merrild Gold Instant · Spar100 g57,95 kr579,50 kr/kg
- Instant kaffe · Nemlig200 g59,48 kr297,40 kr/kg
- Gold instant kaffe · Føtex150 g62,00 kr413,33 kr/kg
- INSTANT KAFFE · REMA 1000160 g65,00 kr406,25 kr/kg
- Gold instant kaffe · Netto150 g65,95 kr439,67 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka150 g71,95 kr479,67 kr/kg
- Merrild Instant Gold · MENY150 g72,95 kr486,33 kr/kg
- Merrild Instant Gold · Spar150 g74,95 kr499,67 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka185 g75,00 kr405,41 kr/kg
- Gold Instant kaffe refill · Bilka240 g75,00 kr312,50 kr/kg
- Instant kaffe refill · Bilka240 g75,00 kr312,50 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex185 g75,00 kr405,41 kr/kg
- Merrild Instant Gold · Min Købmand150 g76,95 kr513,00 kr/kg
- Gold Instant kaffe refill · Føtex240 g79,00 kr329,17 kr/kg
- Instant kaffe refill · Føtex240 g79,00 kr329,17 kr/kg
- Instantkaffe Gold, Merrild · Wolt Market150 g82,50 kr550,00 kr/kg
- Instant kaffe · Netto185 g89,95 kr486,22 kr/kg
- Cafe Noir Instant Refill · MENY240 g91,95 kr383,13 kr/kg
- Gevalia Instant Gold Kk · MENY92,95 kr
Lignende varer og andre varianter
- 3 in 1 Instant kaffe · Bilka165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- 3 in 1 Instant kaffe · Føtex165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- Bki Extra Instant 100 G · Spar100 g24,00 kr240,00 kr/kg
- Mocha · Føtex8 stk25,00 kr3,13 kr/stk
- Instant kaffe · Føtex90 g29,00 kr322,22 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · Kvickly100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · Kvickly80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Gold instant kaffe · Netto100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · SuperBrugsen100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · SuperBrugsen80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Instant kaffe · Netto100 g30,50 kr305,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g31,48 kr393,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka90 g32,00 kr355,56 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,50 kr406,25 kr/kg
- Instant kaffe øko · Netto100 g35,00 kr350,00 kr/kg
- Amaretto Almond instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
- Chocolate Orange instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Instant kaffe hos Nemlig koster 59.48 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 467 dage. Gennemsnitsprisen for Instant kaffe hos Nemlig er 60.78 kr og varierer fra 59.48 kr til 69.90 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 467 dage har Goma registreret prisdata for Instant kaffe hos Nemlig i 457 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Instant kaffe aldrig været markeret som tilbud hos Nemlig.
Instant kaffe kan købes hos Nemlig til 59 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 202 alternativer tilgængelige på tværs af 12 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.