
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Frysetørret instant kaffe
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Gold instant kaffe · Bilka100 g39,00 kr390,00 kr/kg
- Gold instant kaffe · Føtex100 g39,00 kr390,00 kr/kg
- Merrild Gold Instant · MENY100 g49,95 kr499,50 kr/kg
- Merrild Gold Instant · Min Købmand100 g51,95 kr519,50 kr/kg
- Merrild Gold Instant · Spar100 g57,95 kr579,50 kr/kg
- Instant kaffe · Nemlig200 g59,48 kr297,40 kr/kg
- Instant øko. · Nemlig150 g104,25 kr695,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3 in 1 Instant kaffe · Bilka165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- 3 in 1 Instant kaffe · Føtex165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- Bki Extra Instant 100 G · Spar100 g24,00 kr240,00 kr/kg
- Mocha · Føtex8 stk25,00 kr3,13 kr/stk
- Instant kaffe · Føtex90 g29,00 kr322,22 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · Kvickly100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · Kvickly80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Gold instant kaffe · Netto100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · SuperBrugsen100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · SuperBrugsen80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- INSTANT KAFFE · REMA 1000100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Instant kaffe · Netto100 g30,50 kr305,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g31,48 kr393,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka90 g32,00 kr355,56 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,50 kr406,25 kr/kg
- Instant kaffe øko · Netto100 g35,00 kr350,00 kr/kg
- Amaretto Almond instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Merrild Gold Instant hos Min Købmand koster 51.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 88 dage. Gennemsnitsprisen for Merrild Gold Instant hos Min Købmand er 53.18 kr og varierer fra 51.95 kr til 53.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 88 dage har Goma registreret prisdata for Merrild Gold Instant hos Min Købmand i 88 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 88 prisregistreringer har Merrild Gold Instant aldrig været markeret som tilbud hos Min Købmand.
Merrild Gold Instant kan købes hos Min Købmand til 52 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 202 alternativer tilgængelige på tværs af 12 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.