Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Frysetørret instant kaffe
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Gold instant kaffe · Bilka100 g39,00 kr390,00 kr/kg
- Gold instant kaffe · Føtex100 g39,00 kr390,00 kr/kg
- Merrild Gold Instant · MENY100 g49,95 kr499,50 kr/kg
- Merrild Gold Instant · Min Købmand100 g51,95 kr519,50 kr/kg
- Merrild Gold Instant · Spar100 g57,95 kr579,50 kr/kg
- Instant kaffe · Nemlig200 g59,48 kr297,40 kr/kg
- Instant øko. · Nemlig150 g104,25 kr695,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3 in 1 Instant kaffe · Bilka165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- 3 in 1 Instant kaffe · Føtex165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- Bki Extra Instant 100 G · Spar100 g24,00 kr240,00 kr/kg
- Mocha · Føtex8 stk25,00 kr3,13 kr/stk
- Instant kaffe · Føtex90 g29,00 kr322,22 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · Kvickly100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · Kvickly80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Gold instant kaffe · Netto100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · SuperBrugsen100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · SuperBrugsen80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- INSTANT KAFFE · REMA 1000100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Instant kaffe · Netto100 g30,50 kr305,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g31,48 kr393,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka90 g32,00 kr355,56 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,50 kr406,25 kr/kg
- Instant kaffe øko · Netto100 g35,00 kr350,00 kr/kg
- Amaretto Almond instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Gold instant kaffe hos Bilka koster 39.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 534 dage. Gennemsnitsprisen for Gold instant kaffe hos Bilka er 40.21 kr og varierer fra 35.00 kr til 49.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 534 dage har Goma registreret prisdata for Gold instant kaffe hos Bilka i 533 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Gold instant kaffe været markeret som tilbud 15 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 4% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 534 dage kan vi se følgende mønstre: Gold instant kaffe har været på tilbud hos Bilka i oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 51 dage mellem hver tilbudsperiode. Gold instant kaffe er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 301 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.