
SuperBrugsen
3-Stjernet
SØNDERJYSK SPEGEPØLSE 125G
125 g
Tilbuddet udløber i morgen
159,60 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- 3-stj Sdj.spegepølse · MENY125 g9,95 kr79,60 kr/kg
- SDJ. SPEGEPØLSE · REMA 1000125 g10,00 kr80,00 kr/kg
- Sønderjysk spegepølse i skiver · Netto125 g10,00 kr80,00 kr/kg
- Sønderjysk spegepølse · Nemlig125 g12,00 kr96,00 kr/kg
- SØNDERJYSK SPEGEPØLSE · REMA 1000125 g14,95 kr119,60 kr/kg
- Sønderjysk spegepølse i skiver · Føtex125 g15,00 kr120,00 kr/kg
- Sønderjysk spegepølse i skiver · Bilka125 g18,95 kr151,60 kr/kg
- SØNDERJYSK SPEGEPØLSE 125G · SuperBrugsen125 g19,95 kr159,60 kr/kg
- SØNDERJYSK SPEGEPØLSE 125G · Kvickly125 g19,95 kr159,60 kr/kg
- 3-stj Sdj.spegepølse · Spar125 g19,95 kr159,60 kr/kg
- 3-stj Sønderjysk Spegepøls · Min Købmand125 g22,95 kr183,60 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Salami i skiver · Løvbjerg60 g5,99 kr99,83 kr/kg
- Spegepølse i skiver · Netto0.1 kg10,00 kr100,00 kr/kg
- Spegepølse i skiver · Bilka0.1 kg11,00 kr110,00 kr/kg
- DULANO Salami i skiver · Lidl150 g12,00 kr80,00 kr/kg
- Spegepølse m. paprika · Nemlig70 g13,95 kr199,29 kr/kg
- SPEGEPØLSE · REMA 100080 g14,95 kr186,88 kr/kg
- Spegepølse · Nemlig80 g14,95 kr186,88 kr/kg
- Spegepølse i skiver · Netto80 g14,95 kr186,88 kr/kg
- Spegepølse, Den Grønne Slagter · Løvbjerg60 g14,99 kr249,83 kr/kg
- Gestus Spegepølse Valnød · Min Købmand90 g15,00 kr166,67 kr/kg
- Spegepølse m. paprika og hvidløg · Bilka70 g17,95 kr256,43 kr/kg
- Pålækker Spegepølse · MENY100 g19,95 kr199,50 kr/kg
- Dgs Spegepølse · MENY80 g19,95 kr249,38 kr/kg
- Pålækker Ital. Spegepls · MENY100 g19,95 kr199,50 kr/kg
- Dgs Spegepølse · Min Købmand80 g19,95 kr249,38 kr/kg
- Landspegepølse · Nemlig90 g19,95 kr221,67 kr/kg
- Pålækker Spegepølse · Spar100 g19,95 kr199,50 kr/kg
- Kalkunsalami · Lidl200 g20,00 kr100,00 kr/kg
- Landspegepølse · Nemlig125 g21,07 kr168,56 kr/kg
- Pålækker Spegepølse · Min Købmand100 g22,99 kr229,90 kr/kg
- Spegepølse i skiver øko · Bilka70 g23,09 kr329,86 kr/kg
- Gestus Spegepølse M.valnød · MENY90 g24,95 kr277,22 kr/kg
- Pålækker Landspegepølse · MENY125 g24,95 kr199,60 kr/kg
- Gestus Spegepølse M.valnød · Spar90 g24,95 kr277,22 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
SØNDERJYSK SPEGEPØLSE 125G hos SuperBrugsen koster 19.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for SØNDERJYSK SPEGEPØLSE 125G hos SuperBrugsen er 19.95 kr og varierer fra 19.95 kr til 19.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for SØNDERJYSK SPEGEPØLSE 125G hos SuperBrugsen i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har SØNDERJYSK SPEGEPØLSE 125G været markeret som tilbud 1 dag hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: SØNDERJYSK SPEGEPØLSE 125G har været på tilbud hos SuperBrugsen i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 0 dage (onsdag). SØNDERJYSK SPEGEPØLSE 125G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.