Wolt Market
Harboe
Danskvand 18-pak, Harboe Apollinaris
5.94 l
10,09 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Filtreret vand, kuldioxid.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Danskvand 18-pak, Harboe Apollinaris · Wolt Market5.94 l59,95 kr10,09 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka594 cl71,10 kr11,97 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- DANSKVAND · REMA 100050 cl2,50 kr5,00 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka0.5 l2,75 kr5,50 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex0.5 l2,75 kr5,50 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka0.33 l3,95 kr11,97 kr/liter
- MINERALVAND · REMA 10002 l4,59 kr2,30 kr/liter
- DANSKVAND · REMA 10002 l5,12 kr2,56 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Sodavand m. grape, San pellegrino · Wolt Market330 ml16,50 kr50,00 kr/liter
- Ramlísa Original · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Danskvand 1,5 l, Ramlösa · Wolt Market1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka1.5 l19,00 kr12,67 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus · Bilka0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Vand m. brus · Føtex0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Ramläsa Original · MENY150 cl20,95 kr13,97 kr/liter
- Ramløsa Original 50 Cl · MENY500 ml20,95 kr41,90 kr/liter
- Ramlísa Original · Spar150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
- Ramläsa Original 50 Cl · Spar50 cl21,95 kr43,90 kr/liter
- Danskvand · Nemlig4.5 l22,50 kr5,00 kr/liter
- Danskvand (dåse) · Nemlig5.94 l50,00 kr8,42 kr/liter
- Danskvand · Nemlig4.5 l55,00 kr12,22 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Danskvand 18-pak, Harboe Apollinaris hos Wolt Market koster 59.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 157 dage. Gennemsnitsprisen for Danskvand 18-pak, Harboe Apollinaris hos Wolt Market er 71.62 kr og varierer fra 59.95 kr til 77.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 157 dage har Goma registreret prisdata for Danskvand 18-pak, Harboe Apollinaris hos Wolt Market i 145 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 92% af tiden. Ud af de 145 prisregistreringer har Danskvand 18-pak, Harboe Apollinaris aldrig været markeret som tilbud hos Wolt Market.
Danskvand 18-pak, Harboe Apollinaris kan købes hos Wolt Market til 60 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 23 alternativer tilgængelige på tværs af 8 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.