Wolt Market
Nestle Danmark
Instantkaffe Gold, Nescafé
200 g
Tilbuddet udløber mandag
525,00 kr/kg
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: 100% kaffe
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Instantkaffe Gold, Nescafé · Wolt Market200 g105,00 kr525,00 kr/kg
- Nescafe Gold · MENY200 g116,95 kr584,75 kr/kg
- Nescafe Gold · Spar200 g116,95 kr584,75 kr/kg
- Nescafe Gold · Min Købmand200 g124,95 kr624,75 kr/kg
- Nescafé Gold · Nemlig200 g125,95 kr629,75 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3 in 1 Instant kaffe · Bilka165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- 3 in 1 Instant kaffe · Føtex165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- Bki Extra Instant 100 G · Spar100 g24,00 kr240,00 kr/kg
- Mocha · Føtex8 stk25,00 kr3,13 kr/stk
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · Kvickly100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · Kvickly80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Gold instant kaffe · Netto100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · SuperBrugsen100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · SuperBrugsen80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- INSTANT KAFFE · REMA 1000100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g31,48 kr393,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka90 g32,00 kr355,56 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,50 kr406,25 kr/kg
- Instant kaffe øko · Netto100 g35,00 kr350,00 kr/kg
- Amaretto Almond instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
- Chocolate Orange instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
- Cinder Toffee instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Instantkaffe Gold, Nescafé hos Wolt Market koster typisk 131.95 kr, men er lige nu på tilbud til 105.00 kr, hvilket giver en besparelse på 20%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 157 dage. Gennemsnitsprisen for Instantkaffe Gold, Nescafé hos Wolt Market er 129.94 kr og varierer fra 105.00 kr til 131.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 157 dage har Goma registreret prisdata for Instantkaffe Gold, Nescafé hos Wolt Market i 155 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 155 prisregistreringer har Instantkaffe Gold, Nescafé været markeret som tilbud 17 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 11% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 157 dage kan vi se følgende mønstre: Instantkaffe Gold, Nescafé har været på tilbud hos Wolt Market i juli, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 3 dage og forventes at slutte om 4 dage (mandag). Der går typisk 37 dage mellem hver tilbudsperiode.