
365discount
Royal Unibrew
PEPSI MAX PET
33 cl
Tilbuddet udløber onsdag
269,70 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Pepsi Max · Nemlig6.6 l69,95 kr10,60 kr/liter
- PEPSI MAX PET · 365discount33 cl89,00 kr269,70 kr/liter
- Pepsi Max 20-pak (PET) · Wolt Market20 stk118,95 kr5,95 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- HARBOE COLA NUL SUKKER 2 L PET · 365discount2 l3,65 kr1,83 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Netto0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola Light · MENY50 cl4,95 kr9,90 kr/liter
- Coca-Cola Zero (dåse) · Nemlig0.33 l5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Harboe Cola Light 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Cola sukkerfri 2 L, Harboe · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max · Netto0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 0% Sugar · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola 0% Sugar Pl · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola NUL sukker · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex2 l8,95 kr4,48 kr/liter
- Pepsi Max · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Pepsi Max Lime Pet · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Pepsi Max Lemon · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- COCA-COLA ZERO SUGAR · 365discount1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
PEPSI MAX PET hos 365discount koster 89.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 22. september 2026, hvilket dækker over en periode på 398 dage. Gennemsnitsprisen for PEPSI MAX PET hos 365discount er 79.00 kr og varierer fra 69.00 kr til 89.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 398 dage har Goma registreret prisdata for PEPSI MAX PET hos 365discount i 23 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 6% af tiden. Ud af de 23 prisregistreringer har PEPSI MAX PET været markeret som tilbud 22 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 96% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 398 dage kan vi se følgende mønstre: PEPSI MAX PET har været på tilbud hos 365discount i maj, juni, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 366 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 372 dage. PEPSI MAX PET er ofte på tilbud (96% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.