Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Buksebleer str. 7 - 16 stk · Bilka16 stk30,95 kr1,93 kr/stk
- Buksebleer str. 7 - 16 stk · Føtex16 stk30,95 kr1,93 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- XXL blebukser str. 7 17+ kg - 16 stk · Netto16 stk30,95 kr1,93 kr/stk
- Buksebleer str. 6 - 18 stk · Bilka18 stk32,95 kr1,83 kr/stk
- Buksebleer str. 6 - 18 stk · Føtex18 stk32,95 kr1,83 kr/stk
- Blebukser str. 6 15+ kg · Netto18 stk32,95 kr1,83 kr/stk
- X-LARGE PANTS · REMA 100028 stk42,00 kr1,50 kr/stk
- Bleer XL str. 6 (pants) · Nemlig28 stk42,00 kr1,50 kr/stk
- Gb Ble Pants Xl Str 6 · MENY28 stk51,16 kr1,83 kr/stk
- Gb Ble Pants Xl Str 6 · Spar28 stk51,26 kr1,83 kr/stk
- Buksebleer str. 7 16-26 kg · Føtex24 stk53,00 kr2,21 kr/stk
- Buksebleer str. 6 13-20 kg · Føtex27 stk53,00 kr1,96 kr/stk
- Buksebleer str. 6, Grøn Balance · Wolt Market28 stk54,95 kr1,96 kr/stk
- Gb Ble Pants Xl Str 6 · Min Købmand28 stk70,00 kr2,50 kr/stk
- Libero Up&go (6) 13-20 Kg · MENY27 stk75,00 kr2,78 kr/stk
- Libero Up&go (7) 16-26 Kg · MENY24 stk75,00 kr3,13 kr/stk
- Libero Touch Pant Str 6 · Spar24 stk75,00 kr3,13 kr/stk
- Buksebleer str. 6 13-20 kg · Føtex24 stk79,00 kr3,29 kr/stk
- Buksebleer str. 7 16-26 kg · Bilka24 stk83,98 kr3,50 kr/stk
- Buksebleer str. 6 13-20 kg · Bilka27 stk83,98 kr3,11 kr/stk
- Buksebleer str. 6 13-20 kg · Bilka24 stk85,00 kr3,54 kr/stk
- Buksebleer str. 6, 13-20 kg, Libero Up&Go · Wolt Market27 stk91,50 kr3,39 kr/stk
- Libero Touch Pant Str 6 · MENY24 stk110,92 kr4,62 kr/stk
- Buksebleer str. 6, Libero Touch · Wolt Market28 stk115,50 kr4,13 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Buksebleer str. 7 - 16 stk hos Bilka koster 30.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 534 dage. Gennemsnitsprisen for Buksebleer str. 7 - 16 stk hos Bilka er 35.00 kr og varierer fra 30.95 kr til 36.24 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 534 dage har Goma registreret prisdata for Buksebleer str. 7 - 16 stk hos Bilka i 520 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 97% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Buksebleer str. 7 - 16 stk været markeret som tilbud 40 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 11% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 534 dage kan vi se følgende mønstre: Buksebleer str. 7 - 16 stk har været på tilbud hos Bilka i januar, juli, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 58 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 92 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.