
MENY
Essity Denmark
Libero Up&go (6) 13-20 Kg
27 stk
Tilbuddet udløber i dag
2,78 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Buksebleer str. 6 13-20 kg · Føtex27 stk53,00 kr1,96 kr/stk
- Libero Up&go (6) 13-20 Kg · MENY27 stk75,00 kr2,78 kr/stk
- Buksebleer str. 6 13-20 kg · Bilka27 stk83,98 kr3,11 kr/stk
- Buksebleer str. 6, 13-20 kg, Libero Up&Go · Wolt Market27 stk91,50 kr3,39 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Buksebleer str. 7 - 16 stk · Bilka16 stk30,95 kr1,93 kr/stk
- Buksebleer str. 7 - 16 stk · Føtex16 stk30,95 kr1,93 kr/stk
- XXL blebukser str. 7 17+ kg - 16 stk · Netto16 stk30,95 kr1,93 kr/stk
- Buksebleer str. 6 - 18 stk · Bilka18 stk32,95 kr1,83 kr/stk
- Buksebleer str. 6 - 18 stk · Føtex18 stk32,95 kr1,83 kr/stk
- Blebukser str. 6 15+ kg · Netto18 stk32,95 kr1,83 kr/stk
- X-LARGE PANTS · REMA 100028 stk42,00 kr1,50 kr/stk
- Bleer XL str. 6 (pants) · Nemlig28 stk42,00 kr1,50 kr/stk
- Gb Ble Pants Xl Str 6 · MENY28 stk51,16 kr1,83 kr/stk
- Gb Ble Pants Xl Str 6 · Spar28 stk51,26 kr1,83 kr/stk
- Buksebleer str. 7 16-26 kg · Føtex24 stk53,00 kr2,21 kr/stk
- Buksebleer str. 6, Grøn Balance · Wolt Market28 stk54,95 kr1,96 kr/stk
- Gb Ble Pants Xl Str 6 · Min Købmand28 stk70,00 kr2,50 kr/stk
- Libero Up&go (7) 16-26 Kg · MENY24 stk75,00 kr3,13 kr/stk
- Libero Touch Pant Str 6 · Spar24 stk75,00 kr3,13 kr/stk
- Buksebleer str. 6 13-20 kg · Føtex24 stk79,00 kr3,29 kr/stk
- Buksebleer str. 7 16-26 kg · Bilka24 stk83,98 kr3,50 kr/stk
- Buksebleer str. 6 13-20 kg · Bilka24 stk85,00 kr3,54 kr/stk
- Libero Touch Pant Str 6 · MENY24 stk110,92 kr4,62 kr/stk
- Buksebleer str. 6, Libero Touch · Wolt Market28 stk115,50 kr4,13 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Libero Up&go (6) 13-20 Kg hos MENY koster typisk 89.95 kr, men er lige nu på tilbud til 75.00 kr, hvilket giver en besparelse på 17%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 17. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 441 dage. Gennemsnitsprisen for Libero Up&go (6) 13-20 Kg hos MENY er 78.59 kr og varierer fra 65.00 kr til 99.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 441 dage har Goma registreret prisdata for Libero Up&go (6) 13-20 Kg hos MENY i 175 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 40% af tiden. Ud af de 175 prisregistreringer har Libero Up&go (6) 13-20 Kg været markeret som tilbud 104 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 59% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 441 dage kan vi se følgende mønstre: Libero Up&go (6) 13-20 Kg har været på tilbud hos MENY i januar, februar, april, maj, juni, juli, august, september, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 16 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 14 dage mellem hver tilbudsperiode. Libero Up&go (6) 13-20 Kg er ofte på tilbud (59% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.