Føtex
Salling FRI
Buksebleer str. 6 - 18 stk
18 stk
1,83 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Buksebleer str. 6 - 18 stk · Føtex18 stk32,95 kr1,83 kr/stk
- Buksebleer str. 6 - 18 stk · Bilka18 stk32,95 kr1,83 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Buksebleer str. 7 - 16 stk · Bilka16 stk30,95 kr1,93 kr/stk
- Buksebleer str. 7 - 16 stk · Føtex16 stk30,95 kr1,93 kr/stk
- XXL blebukser str. 7 17+ kg - 16 stk · Netto16 stk30,95 kr1,93 kr/stk
- Blebukser str. 6 15+ kg · Netto18 stk32,95 kr1,83 kr/stk
- X-LARGE PANTS · REMA 100028 stk42,00 kr1,50 kr/stk
- Bleer XL str. 6 (pants) · Nemlig28 stk42,00 kr1,50 kr/stk
- Gb Ble Pants Xl Str 6 · MENY28 stk51,16 kr1,83 kr/stk
- Gb Ble Pants Xl Str 6 · Spar28 stk51,26 kr1,83 kr/stk
- Buksebleer str. 7 16-26 kg · Føtex24 stk53,00 kr2,21 kr/stk
- Buksebleer str. 6 13-20 kg · Føtex27 stk53,00 kr1,96 kr/stk
- Buksebleer str. 6, Grøn Balance · Wolt Market28 stk54,95 kr1,96 kr/stk
- Gb Ble Pants Xl Str 6 · Min Købmand28 stk70,00 kr2,50 kr/stk
- Libero Up&go (6) 13-20 Kg · MENY27 stk75,00 kr2,78 kr/stk
- Libero Up&go (7) 16-26 Kg · MENY24 stk75,00 kr3,13 kr/stk
- Libero Touch Pant Str 6 · Spar24 stk75,00 kr3,13 kr/stk
- Buksebleer str. 6 13-20 kg · Føtex24 stk79,00 kr3,29 kr/stk
- Buksebleer str. 7 16-26 kg · Bilka24 stk83,98 kr3,50 kr/stk
- Buksebleer str. 6 13-20 kg · Bilka27 stk83,98 kr3,11 kr/stk
- Buksebleer str. 6 13-20 kg · Bilka24 stk85,00 kr3,54 kr/stk
- Buksebleer str. 6, 13-20 kg, Libero Up&Go · Wolt Market27 stk91,50 kr3,39 kr/stk
- Libero Touch Pant Str 6 · MENY24 stk110,92 kr4,62 kr/stk
- Buksebleer str. 6, Libero Touch · Wolt Market28 stk115,50 kr4,13 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Buksebleer str. 6 - 18 stk hos Føtex koster 32.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 516 dage. Gennemsnitsprisen for Buksebleer str. 6 - 18 stk hos Føtex er 35.05 kr og varierer fra 32.95 kr til 35.40 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 516 dage har Goma registreret prisdata for Buksebleer str. 6 - 18 stk hos Føtex i 511 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Buksebleer str. 6 - 18 stk været markeret som tilbud 14 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 4% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 516 dage kan vi se følgende mønstre: Buksebleer str. 6 - 18 stk har været på tilbud hos Føtex i juli og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 14 dage. Buksebleer str. 6 - 18 stk er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 49 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex.