Netto
Hello Sensitive
Blebukser str. 6 15+ kg
18 stk
1,83 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Blebukser str. 6 15+ kg · Netto18 stk32,95 kr1,83 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Buksebleer str. 7 - 16 stk · Bilka16 stk30,95 kr1,93 kr/stk
- Buksebleer str. 7 - 16 stk · Føtex16 stk30,95 kr1,93 kr/stk
- XXL blebukser str. 7 17+ kg - 16 stk · Netto16 stk30,95 kr1,93 kr/stk
- Buksebleer str. 6 - 18 stk · Bilka18 stk32,95 kr1,83 kr/stk
- Buksebleer str. 6 - 18 stk · Føtex18 stk32,95 kr1,83 kr/stk
- X-LARGE PANTS · REMA 100028 stk42,00 kr1,50 kr/stk
- Bleer XL str. 6 (pants) · Nemlig28 stk42,00 kr1,50 kr/stk
- Gb Ble Pants Xl Str 6 · MENY28 stk51,16 kr1,83 kr/stk
- Gb Ble Pants Xl Str 6 · Spar28 stk51,26 kr1,83 kr/stk
- Buksebleer str. 7 16-26 kg · Føtex24 stk53,00 kr2,21 kr/stk
- Buksebleer str. 6 13-20 kg · Føtex27 stk53,00 kr1,96 kr/stk
- Buksebleer str. 6, Grøn Balance · Wolt Market28 stk54,95 kr1,96 kr/stk
- Gb Ble Pants Xl Str 6 · Min Købmand28 stk70,00 kr2,50 kr/stk
- Libero Up&go (6) 13-20 Kg · MENY27 stk75,00 kr2,78 kr/stk
- Libero Up&go (7) 16-26 Kg · MENY24 stk75,00 kr3,13 kr/stk
- Libero Touch Pant Str 6 · Spar24 stk75,00 kr3,13 kr/stk
- Buksebleer str. 6 13-20 kg · Føtex24 stk79,00 kr3,29 kr/stk
- Buksebleer str. 7 16-26 kg · Bilka24 stk83,98 kr3,50 kr/stk
- Buksebleer str. 6 13-20 kg · Bilka27 stk83,98 kr3,11 kr/stk
- Buksebleer str. 6 13-20 kg · Bilka24 stk85,00 kr3,54 kr/stk
- Buksebleer str. 6, 13-20 kg, Libero Up&Go · Wolt Market27 stk91,50 kr3,39 kr/stk
- Libero Touch Pant Str 6 · MENY24 stk110,92 kr4,62 kr/stk
- Buksebleer str. 6, Libero Touch · Wolt Market28 stk115,50 kr4,13 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Blebukser str. 6 15+ kg hos Netto koster 32.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 515 dage. Gennemsnitsprisen for Blebukser str. 6 15+ kg hos Netto er 33.65 kr og varierer fra 30.00 kr til 35.40 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 515 dage har Goma registreret prisdata for Blebukser str. 6 15+ kg hos Netto i 490 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 95% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Blebukser str. 6 15+ kg været markeret som tilbud 90 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 25% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 515 dage kan vi se følgende mønstre: Blebukser str. 6 15+ kg har været på tilbud hos Netto i januar, februar, marts, april, maj, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Der går typisk 19 dage mellem hver tilbudsperiode. Blebukser str. 6 15+ kg er ofte på tilbud (25% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 13 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto.