Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi0,3 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 1,4 kJ / 0,3 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, kuldioxid, farvestof (E150d), surhedsregulerende middel (E338, E331), sødestof, (natriumcyclamat, acesulfamkalium, aspartam), naturlige aromaer (inkl. koffein). Indeholder en phenylalaninkilde.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Sodavand · Lidl6000 ml79,00 kr13,17 kr/liter
- Coca-cola Zero 24x25cl Pet · Spar600 cl85,00 kr14,17 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka0.25 l99,00 kr396,00 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex0.25 l99,00 kr396,00 kr/liter
- Coca Cola Zero 24x25cl Pet · MENY600 cl99,95 kr16,66 kr/liter
- Coca-cola Zero 24x25cl Pet · Min Købmand600 cl99,95 kr16,66 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COLA LIGHT 33 CL · 365discount33 cl2,50 kr7,58 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Cola Light · MENY33 cl4,95 kr15,00 kr/liter
- Harbø Cola Light · MENY50 cl4,95 kr9,90 kr/liter
- Coca-Cola Zero (dåse) · Nemlig0.33 l5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- PEPSI MAX · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- Harboe Cola Light 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Cola 0% Sugar Pl · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 0% Sugar · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola 0% Sugar Pl · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola NUL sukker · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex2 l8,95 kr4,48 kr/liter
- Pepsi Max · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Pepsi Max Lime Pet · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Coca Cola Zero hos Bilka koster 99.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 23. januar 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 252 dage. Gennemsnitsprisen for Coca Cola Zero hos Bilka er 86.83 kr og varierer fra 69.00 kr til 99.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 252 dage har Goma registreret prisdata for Coca Cola Zero hos Bilka i 253 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 253 prisregistreringer har Coca Cola Zero været markeret som tilbud 106 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 42% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 252 dage kan vi se følgende mønstre: Coca Cola Zero har været på tilbud hos Bilka i januar, februar, april, maj, juni og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 18 dage. Der går typisk 25 dage mellem hver tilbudsperiode. Coca Cola Zero er ofte på tilbud (42% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 21 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka.