
Spar
Carlsberg Denmark
Coca Cola Zero 24x25cl Pet
600 cl
Tilbuddet udløber i dag
14,17 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi0,9 kJSukker0 gKulhydrat0 gSalt0 g
| Energi | 0,9 kJ |
|---|---|
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, kuldioxid, farvestof (E150d), syre (E338), sødestoffer (natriumcyclamat, acesulfam K. aspartam), naturlige aromaer, aroma, koffein, surhedsregulerende middel (E331). Indeholder en phenylalaninkilde.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Coca Cola Zero · Bilka0.25 l69,00 kr276,00 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex0.25 l69,00 kr276,00 kr/liter
- Coca Cola Zero 24x25cl Pet · Spar600 cl85,00 kr14,17 kr/liter
- Coca Cola Zero 24x25cl Pet · MENY600 cl99,95 kr16,66 kr/liter
- Coca-cola Zero 24x25cl Pet · Min Købmand600 cl99,95 kr16,66 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- HARBOE COLA NUL SUKKER 2 L PET · 365discount2 l3,65 kr1,83 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Netto0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola Light · MENY50 cl4,95 kr9,90 kr/liter
- Coca-Cola Zero (dåse) · Nemlig0.33 l5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- PEPSI MAX · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- Harboe Cola Light 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Cola sukkerfri 2 L, Harboe · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max · Netto0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 0% Sugar · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola 0% Sugar Pl · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola NUL sukker · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex2 l8,95 kr4,48 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Coca Cola Zero 24x25cl Pet hos Spar koster typisk 110.00 kr, men er lige nu på tilbud til 85.00 kr, hvilket giver en besparelse på 23%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 12. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 81 dage. Gennemsnitsprisen for Coca Cola Zero 24x25cl Pet hos Spar er 90.26 kr og varierer fra 79.00 kr til 99.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 81 dage har Goma registreret prisdata for Coca Cola Zero 24x25cl Pet hos Spar i 62 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 77% af tiden. Ud af de 62 prisregistreringer har Coca Cola Zero 24x25cl Pet været markeret som tilbud 30 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 48% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 81 dage kan vi se følgende mønstre: Coca Cola Zero 24x25cl Pet har været på tilbud hos Spar i juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 14 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 36 dage mellem hver tilbudsperiode. Coca Cola Zero 24x25cl Pet er ofte på tilbud (48% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.