Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Blanc · Føtex0.33 l45,00 kr136,36 kr/liter
- Blanc · Bilka0.33 l55,00 kr166,67 kr/liter
- Blanc · Netto0.33 l60,00 kr181,82 kr/liter
- Kronenbourg 1664 Blanc 5% 6-pak (dåse) · Wolt Market1.98 l84,95 kr42,90 kr/liter
- 1664 Blanc 5,0% 6X33 Cl · MENY198 cl89,95 kr45,43 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- 1866 Blanche · Føtex0.44 l7,00 kr15,91 kr/liter
- ROYAL BLANCHE 4,6% · REMA 100033 cl7,14 kr21,64 kr/liter
- Royal Blanche · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Blanche · Føtex0.33 l7,75 kr23,48 kr/liter
- PERLENBACHER Hvedeøl · Lidl500 ml7,95 kr15,90 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Netto0.44 l8,00 kr18,18 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Bilka0.44 l9,00 kr20,45 kr/liter
- 1664 5% · REMA 100033 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- 1664 BLANC 33 CL FL 5% · Brugsen33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Blanche · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Blanche · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Blanc · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Bilka0.5 l15,00 kr30,00 kr/liter
- Blanc · Føtex0.33 l15,00 kr45,45 kr/liter
- WEISSBIER 5,4% · REMA 100050 cl15,41 kr30,82 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Føtex0.5 l16,95 kr33,90 kr/liter
- Paulaner Weissbier (dåse) · Nemlig0.5 l17,95 kr35,90 kr/liter
- WEISSBIER 5,3% · REMA 100050 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- Erdinger Weissbier · Bilka0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
- Weissbier Naturtrüb 5,5%, Paulaner · Wolt Market500 ml18,95 kr37,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Blanc hos Bilka koster 55.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. februar 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 241 dage. Gennemsnitsprisen for Blanc hos Bilka er 56.03 kr og varierer fra 48.00 kr til 60.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 241 dage har Goma registreret prisdata for Blanc hos Bilka i 241 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 241 prisregistreringer har Blanc været markeret som tilbud 13 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 5% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 241 dage kan vi se følgende mønstre: Blanc har været på tilbud hos Bilka i juni. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 13 dage. Det er 99 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka.