Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT og humle.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Carlsberg Luksus Elephant Pilsner · Bilka0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- ELEPHANT 7,2% · REMA 100050 cl18,50 kr37,00 kr/liter
- Elefantøl (dåse) · Nemlig0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Carlsberg Luksus Elephant Pilsner · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- C Elephant · MENY50 cl23,95 kr47,90 kr/liter
- Carlsberg Elefant Øl 7,2% · Min Købmand50 l24,95 kr0,50 kr/liter
- Elefant Dåse · Spar50 cl24,95 kr49,90 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- ORANJEBOOM EXTRA STRONG 50 CL DS 8,5% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- ORANJEBOOM EXTRA STRONG 50 CL DS 8,5% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- EXTRA STRONG 7,7% · REMA 100050 cl9,03 kr18,06 kr/liter
- Harboe Extra Strong (dåse) · Nemlig0.5 l9,03 kr18,06 kr/liter
- Harboe Extra Strong · Netto0.5 l9,03 kr18,06 kr/liter
- Harboe Extra Strong · Bilka0.5 l9,95 kr19,90 kr/liter
- Harboe Extra Strong · Føtex0.5 l9,95 kr19,90 kr/liter
- Hb Extra Strong 7,7% · Spar50 cl9,99 kr19,98 kr/liter
- Harboe Extra Strong 7,7% · Min Købmand50 cl12,95 kr25,90 kr/liter
- Hb Extra Strong 7,7% · MENY50 cl13,95 kr27,90 kr/liter
- CARLSBERG 47 7% · REMA 100050 cl18,50 kr37,00 kr/liter
- Carlsberg 47 · Bilka0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Carlsberg 47 (dåse) · Nemlig0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Carlsberg 47 · Føtex0.5 l20,35 kr40,70 kr/liter
- Carlsberg C47 7% · MENY50 cl23,95 kr47,90 kr/liter
- Carlsberg C47 7% · Spar50 cl24,95 kr49,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Carlsberg Luksus Elephant Pilsner hos Bilka koster 18.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 565 dage. Gennemsnitsprisen for Carlsberg Luksus Elephant Pilsner hos Bilka er 19.61 kr og varierer fra 18.50 kr til 20.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 565 dage har Goma registreret prisdata for Carlsberg Luksus Elephant Pilsner hos Bilka i 536 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 95% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Carlsberg Luksus Elephant Pilsner aldrig været markeret som tilbud hos Bilka.
Carlsberg Luksus Elephant Pilsner kan købes hos Bilka til 19 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 22 alternativer tilgængelige på tværs af 10 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.