Netto
Harboe
Harboe Extra Strong
0.5 l
18,06 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi62 kcal
| Energi | 258 kJ / 62 kcal |
|---|
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, BYG, glukosesirup, HUMLE.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Harboe Extra Strong · Netto0.5 l9,03 kr18,06 kr/liter
- EXTRA STRONG 7,7% · REMA 100050 cl9,03 kr18,06 kr/liter
- Harboe Extra Strong (dåse) · Nemlig0.5 l9,03 kr18,06 kr/liter
- Harboe Extra Strong · Bilka0.5 l9,95 kr19,90 kr/liter
- Harboe Extra Strong · Føtex0.5 l9,95 kr19,90 kr/liter
- Hb Extra Strong 7,7% · Spar50 cl9,99 kr19,98 kr/liter
- Harboe Extra Strong 7,7% · Min Købmand50 cl12,95 kr25,90 kr/liter
- Hb Extra Strong 7,7% · MENY50 cl13,95 kr27,90 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- ORANJEBOOM EXTRA STRONG 50 CL DS 8,5% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- ORANJEBOOM EXTRA STRONG 50 CL DS 8,5% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- ELEPHANT 7,2% · REMA 100050 cl18,50 kr37,00 kr/liter
- CARLSBERG 47 7% · REMA 100050 cl18,50 kr37,00 kr/liter
- Carlsberg 47 · Bilka0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Carlsberg Luksus Elephant Pilsner · Bilka0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Carlsberg 47 (dåse) · Nemlig0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Elefantøl (dåse) · Nemlig0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Carlsberg Luksus Elephant Pilsner · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Carlsberg 47 · Føtex0.5 l20,35 kr40,70 kr/liter
- C Elephant · MENY50 cl23,95 kr47,90 kr/liter
- Carlsberg C47 7% · MENY50 cl23,95 kr47,90 kr/liter
- Carlsberg Elefant Øl 7,2% · Min Købmand50 l24,95 kr0,50 kr/liter
- Elefant Dåse · Spar50 cl24,95 kr49,90 kr/liter
- Carlsberg C47 7% · Spar50 cl24,95 kr49,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Harboe Extra Strong hos Netto koster 9.03 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 516 dage. Gennemsnitsprisen for Harboe Extra Strong hos Netto er 8.97 kr og varierer fra 7.00 kr til 9.40 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 516 dage har Goma registreret prisdata for Harboe Extra Strong hos Netto i 510 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Harboe Extra Strong været markeret som tilbud 7 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 2% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 516 dage kan vi se følgende mønstre: Harboe Extra Strong har været på tilbud hos Netto i maj. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Harboe Extra Strong er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 140 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto.