
SuperBrugsen
Oranjeboom
ORANJEBOOM EXTRA STRONG 50 CL DS 8,5%
50 cl
Tilbuddet udløber i dag
16,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ORANJEBOOM EXTRA STRONG 50 CL DS 8,5% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- ORANJEBOOM EXTRA STRONG 50 CL DS 8,5% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- EXTRA STRONG 50 CL · 365discount50 cl7,00 kr14,00 kr/liter
- EXTRA STRONG 7,7% · REMA 100050 cl9,03 kr18,06 kr/liter
- Harboe Extra Strong (dåse) · Nemlig0.5 l9,03 kr18,06 kr/liter
- Harboe Extra Strong · Netto0.5 l9,03 kr18,06 kr/liter
- Harboe Extra Strong · Bilka0.5 l9,95 kr19,90 kr/liter
- Harboe Extra Strong · Føtex0.5 l9,95 kr19,90 kr/liter
- Hb Extra Strong 7,7% · Spar50 cl9,99 kr19,98 kr/liter
- Harboe Extra Strong 7,7% · Min Købmand50 cl12,95 kr25,90 kr/liter
- Hb Extra Strong 7,7% · MENY50 cl13,95 kr27,90 kr/liter
- ELEPHANT 7,2% · REMA 100050 cl18,50 kr37,00 kr/liter
- CARLSBERG 47 7% · REMA 100050 cl18,50 kr37,00 kr/liter
- Carlsberg 47 · Bilka0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Carlsberg Luksus Elephant Pilsner · Bilka0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Carlsberg 47 (dåse) · Nemlig0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Elefantøl (dåse) · Nemlig0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Carlsberg Luksus Elephant Pilsner · Netto0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Carlsberg Luksus Elephant Pilsner · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Carlsberg 47 · Føtex0.5 l20,35 kr40,70 kr/liter
- C Elephant · MENY50 cl23,95 kr47,90 kr/liter
- Carlsberg C47 7% · MENY50 cl23,95 kr47,90 kr/liter
- Carlsberg Elefant Øl 7,2% · Min Købmand50 l24,95 kr0,50 kr/liter
- Elefant Dåse · Spar50 cl24,95 kr49,90 kr/liter
- Carlsberg C47 7% · Spar50 cl24,95 kr49,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
ORANJEBOOM EXTRA STRONG 50 CL DS 8,5% hos SuperBrugsen koster 8.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 10. oktober 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 350 dage. Gennemsnitsprisen for ORANJEBOOM EXTRA STRONG 50 CL DS 8,5% hos SuperBrugsen er 8.16 kr og varierer fra 7.00 kr til 10.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 350 dage har Goma registreret prisdata for ORANJEBOOM EXTRA STRONG 50 CL DS 8,5% hos SuperBrugsen i 56 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 16% af tiden. Ud af de 56 prisregistreringer har ORANJEBOOM EXTRA STRONG 50 CL DS 8,5% været markeret som tilbud 56 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 350 dage kan vi se følgende mønstre: ORANJEBOOM EXTRA STRONG 50 CL DS 8,5% har været på tilbud hos SuperBrugsen i februar, marts, april, maj, juni, august, september, oktober og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 352 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 356 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). ORANJEBOOM EXTRA STRONG 50 CL DS 8,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.