
365discount
Harbøs Bryggeri
EXTRA STRONG 50 CL
50 cl
Tilbuddet udløber onsdag
14,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- EXTRA STRONG 50 CL · 365discount50 cl7,00 kr14,00 kr/liter
- Harboe Extra Strong (dåse) · Nemlig0.5 l9,03 kr18,06 kr/liter
- Harboe Extra Strong · Netto0.5 l9,03 kr18,06 kr/liter
- Harboe Extra Strong · Bilka0.5 l9,95 kr19,90 kr/liter
- Harboe Extra Strong · Føtex0.5 l9,95 kr19,90 kr/liter
- Hb Extra Strong 7,7% · Spar50 cl9,99 kr19,98 kr/liter
- Harboe Extra Strong 7,7% · Min Købmand50 cl12,95 kr25,90 kr/liter
- Hb Extra Strong 7,7% · MENY50 cl13,95 kr27,90 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- ORANJEBOOM EXTRA STRONG 50 CL DS 8,5% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- ORANJEBOOM EXTRA STRONG 50 CL DS 8,5% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- Carlsberg 47 · Bilka0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Carlsberg Luksus Elephant Pilsner · Bilka0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Carlsberg 47 (dåse) · Nemlig0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Elefantøl (dåse) · Nemlig0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Carlsberg Luksus Elephant Pilsner · Netto0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Carlsberg Luksus Elephant Pilsner · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Carlsberg 47 · Føtex0.5 l20,35 kr40,70 kr/liter
- C Elephant · MENY50 cl23,95 kr47,90 kr/liter
- Carlsberg C47 7% · MENY50 cl23,95 kr47,90 kr/liter
- Carlsberg Elefant Øl 7,2% · Min Købmand50 l24,95 kr0,50 kr/liter
- Elefant Dåse · Spar50 cl24,95 kr49,90 kr/liter
- Carlsberg C47 7% · Spar50 cl24,95 kr49,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
EXTRA STRONG 50 CL hos 365discount koster 7.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 22. september 2026, hvilket dækker over en periode på 398 dage. Gennemsnitsprisen for EXTRA STRONG 50 CL hos 365discount er 7.22 kr og varierer fra 7.00 kr til 8.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 398 dage har Goma registreret prisdata for EXTRA STRONG 50 CL hos 365discount i 9 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 2% af tiden. Ud af de 9 prisregistreringer har EXTRA STRONG 50 CL været markeret som tilbud 8 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 89% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 398 dage kan vi se følgende mønstre: EXTRA STRONG 50 CL har været på tilbud hos 365discount i juni og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 114 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 120 dage. EXTRA STRONG 50 CL er ofte på tilbud (89% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.