Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi45 kcal
| Energi | 186 kJ / 45 kcal |
|---|
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, HVEDEMALT, humle, krydderier, sukker og gær
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Wit Blanche · Bilka0.75 l25,00 kr33,33 kr/liter
- Wit Blanche · Føtex0.75 l25,00 kr33,33 kr/liter
- Høgården Witbeer 5,0% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- Hoegaarden 4,9% 1/4pl · Min Købmand75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- 1866 Blanche · Føtex0.44 l7,00 kr15,91 kr/liter
- ROYAL BLANCHE 4,6% · REMA 100033 cl7,14 kr21,64 kr/liter
- Royal Blanche · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Blanche · Føtex0.33 l7,75 kr23,48 kr/liter
- PERLENBACHER Hvedeøl · Lidl500 ml7,95 kr15,90 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Netto0.44 l8,00 kr18,18 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Bilka0.44 l9,00 kr20,45 kr/liter
- 1664 BLANC 33 CL FL 5% · Brugsen33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Blanche · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Blanche · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- 1664 5% · REMA 100033 cl14,00 kr42,42 kr/liter
- Blanc · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Bilka0.5 l15,00 kr30,00 kr/liter
- Blanc · Føtex0.33 l15,00 kr45,45 kr/liter
- WEISSBIER 5,4% · REMA 100050 cl15,41 kr30,82 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Føtex0.5 l16,95 kr33,90 kr/liter
- Paulaner Weissbier (dåse) · Nemlig0.5 l17,95 kr35,90 kr/liter
- WEISSBIER 5,3% · REMA 100050 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- Erdinger Weissbier · Bilka0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
- Weissbier Naturtrüb 5,5%, Paulaner · Wolt Market500 ml18,95 kr37,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Wit Blanche hos Bilka koster 25.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 554 dage. Gennemsnitsprisen for Wit Blanche hos Bilka er 31.17 kr og varierer fra 19.00 kr til 43.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 554 dage har Goma registreret prisdata for Wit Blanche hos Bilka i 522 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 94% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Wit Blanche været markeret som tilbud 55 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 15% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 554 dage kan vi se følgende mønstre: Wit Blanche har været på tilbud hos Bilka i marts, april, maj, juni, juli, august, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 36 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 49 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.