Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER, SVOVLDIOXID
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Primitivo Di Manduria · Bilka75 cl87,48 kr116,64 kr/liter
- Primitivo Di Manduria · Føtex75 cl109,00 kr145,33 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- PAVONERO PRIMITIVO MANDURIA IT 14,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Primitivo Puglia · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- ALFREDO PRIMITIVO · Kvickly75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primitivo Puglia · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- ALFREDO PRIMITIVO · SuperBrugsen75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- M.trajone Negroamaro-primi · Spar75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- RAGNATELA 13,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Primotivo · Bilka75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- PASQUA DESIRE 13,5% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- RAGNATELA PRIMITIVO 14% · REMA 100075 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- Primitivo Di Manduria D.O.C · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Trajone Negro-primt 2025I · Min Købmand75 cl76,95 kr102,60 kr/liter
- Primitivo Puglia · Bilka75 cl77,60 kr103,47 kr/liter
- Primitivo di Manduria · Netto75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- M.Trajone Negroamaro-Primi · MENY75 cl84,95 kr113,27 kr/liter
- Trajone Pri Manduria22 14A · MENY75 cl85,95 kr114,60 kr/liter
- Secondo Piano Primitivo 23 · Min Købmand75 cl89,95 kr119,93 kr/liter
- Puglia Primitivo · Bilka75 cl91,63 kr122,17 kr/liter
- Primotivo · Føtex75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% · Kvickly75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Primitivo Negroamaro · Netto75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% · SuperBrugsen75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Gran Sarone Di Manduria · MENY75 cl99,95 kr133,27 kr/liter
- Primitivo IGP Puglia øko · Bilka75 cl109,00 kr145,33 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Primitivo Di Manduria hos Bilka koster 87.48 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 7. marts 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 209 dage. Gennemsnitsprisen for Primitivo Di Manduria hos Bilka er 87.48 kr og varierer fra 87.48 kr til 87.48 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 209 dage har Goma registreret prisdata for Primitivo Di Manduria hos Bilka i 113 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 54% af tiden. Ud af de 113 prisregistreringer har Primitivo Di Manduria aldrig været markeret som tilbud hos Bilka.
Primitivo Di Manduria kan købes hos Bilka til 87 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 51 alternativer tilgængelige på tværs af 12 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.