
Brugsen
Pavonero
PAVONERO PRIMITIVO MANDURIA IT 14,5%
75 cl
Tilbuddet udløber 15 oktober
46,67 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- PAVONERO PRIMITIVO MANDURIA IT 14,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- RAGNATELA 13,5% · REMA 100075 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- RAGNATELA PRIMITIVO 14% · REMA 100075 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primitivo Puglia · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- ALFREDO PRIMITIVO · Kvickly75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primitivo Puglia · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- ALFREDO PRIMITIVO · SuperBrugsen75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- M.trajone Negroamaro-primi · Spar75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Primotivo · Bilka75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Primotivo · Føtex75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Primitivo Di Manduria D.O.C · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- PASQUA DESIRE 13,5% · REMA 100075 cl75,00 kr100,00 kr/liter
- Trajone Negro-primt 2025I · Min Købmand75 cl76,95 kr102,60 kr/liter
- Primitivo Puglia · Bilka75 cl77,60 kr103,47 kr/liter
- Primitivo di Manduria · Netto75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Trajone Primitivo Manduria · Spar75 cl82,86 kr110,48 kr/liter
- M.Trajone Negroamaro-Primi · MENY75 cl84,95 kr113,27 kr/liter
- Trajone Pri Manduria22 14A · MENY75 cl85,95 kr114,60 kr/liter
- Primitivo Di Manduria · Bilka75 cl87,48 kr116,64 kr/liter
- Secondo Piano Primitivo 23 · Min Købmand75 cl89,95 kr119,93 kr/liter
- Puglia Primitivo · Bilka75 cl91,63 kr122,17 kr/liter
- AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% · Kvickly75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Primitivo Negroamaro · Netto75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% · SuperBrugsen75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Gran Sarone Di Manduria · MENY75 cl99,95 kr133,27 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
PAVONERO PRIMITIVO MANDURIA IT 14,5% hos Brugsen koster 35.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 12. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 378 dage. Gennemsnitsprisen for PAVONERO PRIMITIVO MANDURIA IT 14,5% hos Brugsen er 49.42 kr og varierer fra 35.00 kr til 50.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 378 dage har Goma registreret prisdata for PAVONERO PRIMITIVO MANDURIA IT 14,5% hos Brugsen i 26 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 7% af tiden. Ud af de 26 prisregistreringer har PAVONERO PRIMITIVO MANDURIA IT 14,5% været markeret som tilbud 26 dage hos Brugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 378 dage kan vi se følgende mønstre: PAVONERO PRIMITIVO MANDURIA IT 14,5% har været på tilbud hos Brugsen i januar, februar, marts, juli, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 380 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 384 dage og forventes at slutte om 8 dage (torsdag). PAVONERO PRIMITIVO MANDURIA IT 14,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.