
SuperBrugsen
Amarama
AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0%
75 cl
Tilbuddet udløber i dag
132,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% · SuperBrugsen75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% · Kvickly75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- PAVONERO PRIMITIVO MANDURIA IT 14,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- RAGNATELA 13,5% · REMA 100075 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- RAGNATELA PRIMITIVO 14% · REMA 100075 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primitivo Puglia · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- ALFREDO PRIMITIVO · Kvickly75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primitivo Puglia · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- ALFREDO PRIMITIVO · SuperBrugsen75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- M.trajone Negroamaro-primi · Spar75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Primotivo · Bilka75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Primotivo · Føtex75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Primitivo Di Manduria D.O.C · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- PASQUA DESIRE 13,5% · REMA 100075 cl75,00 kr100,00 kr/liter
- Trajone Negro-primt 2025I · Min Købmand75 cl76,95 kr102,60 kr/liter
- Primitivo Puglia · Bilka75 cl77,60 kr103,47 kr/liter
- Primitivo di Manduria · Netto75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Trajone Primitivo Manduria · Spar75 cl82,86 kr110,48 kr/liter
- M.Trajone Negroamaro-Primi · MENY75 cl84,95 kr113,27 kr/liter
- Trajone Pri Manduria22 14A · MENY75 cl85,95 kr114,60 kr/liter
- Primitivo Di Manduria · Bilka75 cl87,48 kr116,64 kr/liter
- Secondo Piano Primitivo 23 · Min Købmand75 cl89,95 kr119,93 kr/liter
- Puglia Primitivo · Bilka75 cl91,63 kr122,17 kr/liter
- Primitivo Negroamaro · Netto75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Gran Sarone Di Manduria · MENY75 cl99,95 kr133,27 kr/liter
- Primitivo IGP Puglia øko · Bilka75 cl109,00 kr145,33 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% hos SuperBrugsen koster 99.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 378 dage. Gennemsnitsprisen for AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% hos SuperBrugsen er 99.22 kr og varierer fra 99.00 kr til 100.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 378 dage har Goma registreret prisdata for AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% hos SuperBrugsen i 45 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 12% af tiden. Ud af de 45 prisregistreringer har AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% været markeret som tilbud 45 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 378 dage kan vi se følgende mønstre: AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% har været på tilbud hos SuperBrugsen i januar, februar, marts, april, maj, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 376 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 380 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.