Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER, SVOVLDIOXID
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Primitivo Puglia · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primitivo Puglia · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primitivo Puglia · Bilka75 cl77,60 kr103,47 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- PAVONERO PRIMITIVO MANDURIA IT 14,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- ALFREDO PRIMITIVO · Kvickly75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- ALFREDO PRIMITIVO · SuperBrugsen75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- M.trajone Negroamaro-primi · Spar75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- RAGNATELA 13,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Primotivo · Bilka75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- PASQUA DESIRE 13,5% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- RAGNATELA PRIMITIVO 14% · REMA 100075 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- Primitivo Di Manduria D.O.C · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Trajone Negro-primt 2025I · Min Købmand75 cl76,95 kr102,60 kr/liter
- Primitivo di Manduria · Netto75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- M.Trajone Negroamaro-Primi · MENY75 cl84,95 kr113,27 kr/liter
- Trajone Pri Manduria22 14A · MENY75 cl85,95 kr114,60 kr/liter
- Primitivo Di Manduria · Bilka75 cl87,48 kr116,64 kr/liter
- Secondo Piano Primitivo 23 · Min Købmand75 cl89,95 kr119,93 kr/liter
- Puglia Primitivo · Bilka75 cl91,63 kr122,17 kr/liter
- Primotivo · Føtex75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% · Kvickly75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Primitivo Negroamaro · Netto75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% · SuperBrugsen75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Gran Sarone Di Manduria · MENY75 cl99,95 kr133,27 kr/liter
- Primitivo IGP Puglia øko · Bilka75 cl109,00 kr145,33 kr/liter
- Primitivo IGP Puglia øko · Føtex75 cl109,00 kr145,33 kr/liter
- Primitivo Di Manduria · Føtex75 cl109,00 kr145,33 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Primitivo Puglia hos Bilka koster 77.60 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. november 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 314 dage. Gennemsnitsprisen for Primitivo Puglia hos Bilka er 56.69 kr og varierer fra 35.00 kr til 79.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 314 dage har Goma registreret prisdata for Primitivo Puglia hos Bilka i 294 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 94% af tiden. Ud af de 294 prisregistreringer har Primitivo Puglia været markeret som tilbud 67 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 23% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 314 dage kan vi se følgende mønstre: Primitivo Puglia har været på tilbud hos Bilka i januar, maj, juni, juli, august, september, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 12 dage. Der går typisk 44 dage mellem hver tilbudsperiode. Primitivo Puglia er ofte på tilbud (23% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 28 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.