Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER, SVOVLDIOXID
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Primotivo · Bilka75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Primotivo · Føtex75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- PAVONERO PRIMITIVO MANDURIA IT 14,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Primitivo Puglia · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- ALFREDO PRIMITIVO · Kvickly75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primitivo Puglia · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- ALFREDO PRIMITIVO · SuperBrugsen75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- M.trajone Negroamaro-primi · Spar75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- RAGNATELA 13,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- PASQUA DESIRE 13,5% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- RAGNATELA PRIMITIVO 14% · REMA 100075 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- Primitivo Di Manduria D.O.C · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Trajone Negro-primt 2025I · Min Købmand75 cl76,95 kr102,60 kr/liter
- Primitivo Puglia · Bilka75 cl77,60 kr103,47 kr/liter
- Primitivo di Manduria · Netto75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- M.Trajone Negroamaro-Primi · MENY75 cl84,95 kr113,27 kr/liter
- Trajone Pri Manduria22 14A · MENY75 cl85,95 kr114,60 kr/liter
- Primitivo Di Manduria · Bilka75 cl87,48 kr116,64 kr/liter
- Secondo Piano Primitivo 23 · Min Købmand75 cl89,95 kr119,93 kr/liter
- Puglia Primitivo · Bilka75 cl91,63 kr122,17 kr/liter
- AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% · Kvickly75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Primitivo Negroamaro · Netto75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% · SuperBrugsen75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Gran Sarone Di Manduria · MENY75 cl99,95 kr133,27 kr/liter
- Primitivo IGP Puglia øko · Bilka75 cl109,00 kr145,33 kr/liter
- Primitivo IGP Puglia øko · Føtex75 cl109,00 kr145,33 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Primotivo hos Bilka koster 55.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 31. marts 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 185 dage. Gennemsnitsprisen for Primotivo hos Bilka er 76.92 kr og varierer fra 50.00 kr til 99.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 185 dage har Goma registreret prisdata for Primotivo hos Bilka i 119 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 64% af tiden. Ud af de 119 prisregistreringer har Primotivo været markeret som tilbud 13 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 11% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 185 dage kan vi se følgende mønstre: Primotivo har været på tilbud hos Bilka i april og maj. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 14 dage. Det er 148 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka.