Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER, SVOVLDIOXID
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Chenin Blanc · Bilka75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Chenin Blanc · Føtex75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- SIGNATURE CHENIN BL. · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CHENIN BLANC 0,0% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Cellar Road Chenin Blanc · Nemlig0.75 l54,95 kr73,27 kr/liter
- ØKO VELD CHENIN BLANC ZA 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- ØKO VELD CHENIN BLANC ZA 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- GUSTUS SPECIAL RESERVE 13,5% · REMA 100075 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- JOSEPH MELLOT SINCERITE CHEN BL FR 11,5% · Kvickly75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- JOSEPH MELLOT SINCERITE CHEN BL FR 11,5% · SuperBrugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Terroir Selection Chenin Blanc · Nemlig0.75 l74,95 kr99,93 kr/liter
- Chenin Blanc · Bilka75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Chenin Blanc · Føtex75 cl109,37 kr145,83 kr/liter
- GUSTUS 12,5% · REMA 10003 l125,00 kr41,67 kr/liter
- Chenin Blanc · Bilka75 cl169,00 kr225,33 kr/liter
- Tabiso Chenin Blanc · Nemlig3 l179,95 kr59,98 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Chenin Blanc hos Bilka koster 59.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 10. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 175 dage. Gennemsnitsprisen for Chenin Blanc hos Bilka er 58.15 kr og varierer fra 58.08 kr til 59.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 175 dage har Goma registreret prisdata for Chenin Blanc hos Bilka i 175 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 175 prisregistreringer har Chenin Blanc aldrig været markeret som tilbud hos Bilka.
Chenin Blanc kan købes hos Bilka til 59 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 15 alternativer tilgængelige på tværs af 7 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.