
SuperBrugsen
JOSEPH MELLOT SINCERITE CHEN BL FR 11,5%
75 cl
Tilbuddet udløber i dag
92,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- JOSEPH MELLOT SINCERITE CHEN BL FR 11,5% · SuperBrugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- JOSEPH MELLOT SINCERITE CHEN BL FR 11,5% · Kvickly75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- SIGNATURE CHENIN BL. · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CHENIN BLANC 0,0% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Chenin Blanc · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Cellar Road Chenin Blanc · Nemlig0.75 l54,95 kr73,27 kr/liter
- Chenin Blanc · Bilka75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- ØKO VELD CHENIN BLANC ZA 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- ØKO VELD CHENIN BLANC ZA 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- GUSTUS SPECIAL RESERVE 13,5% · REMA 100075 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Terroir Selection Chenin Blanc · Nemlig0.75 l74,95 kr99,93 kr/liter
- Chenin Blanc · Bilka75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Chenin Blanc · Føtex75 cl109,37 kr145,83 kr/liter
- GUSTUS 12,5% · REMA 10003 l125,00 kr41,67 kr/liter
- Chenin Blanc · Bilka75 cl169,00 kr225,33 kr/liter
- Tabiso Chenin Blanc · Nemlig3 l179,95 kr59,98 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
JOSEPH MELLOT SINCERITE CHEN BL FR 11,5% hos SuperBrugsen koster 69.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for JOSEPH MELLOT SINCERITE CHEN BL FR 11,5% hos SuperBrugsen er 69.00 kr og varierer fra 69.00 kr til 69.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for JOSEPH MELLOT SINCERITE CHEN BL FR 11,5% hos SuperBrugsen i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har JOSEPH MELLOT SINCERITE CHEN BL FR 11,5% været markeret som tilbud 1 dag hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: JOSEPH MELLOT SINCERITE CHEN BL FR 11,5% har været på tilbud hos SuperBrugsen i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). JOSEPH MELLOT SINCERITE CHEN BL FR 11,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.