
Brugsen
GRIMBERGEN BLONDE 75 CL FL 6,7%
75 cl
Tilbuddet udløber 15 oktober
29,33 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- GRIMBERGEN BLONDE 75 CL FL 6,7% · Brugsen75 cl22,00 kr29,33 kr/liter
- GRIMBERGEN BLONDE 75 CL FL 6,7% · Kvickly75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- GRIMBERGEN BLONDE 75 CL FL 6,7% · SuperBrugsen75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Grimbergen Blonde 6,7% · Spar33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- SCHIØTZ BELGISK ALE 44 CL DS 6% · Kvickly44 cl11,00 kr25,00 kr/liter
- SCHIØTZ BELGISK ALE 44 CL DS 6% · SuperBrugsen44 cl11,00 kr25,00 kr/liter
- Blonde · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- GRIMBERGEN 6,7% · REMA 100033 cl14,00 kr42,42 kr/liter
- Blonde · Bilka0.5 l15,95 kr31,90 kr/liter
- Grimbergen Blond · MENY33 cl19,95 kr60,45 kr/liter
- LEFFE BLONDE 75 CL FL 6,6% · Kvickly75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- LEFFE BLONDE 75 CL FL 6,6% · SuperBrugsen75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- Blonde · Bilka0.75 l25,00 kr33,33 kr/liter
- Blonde · Føtex0.75 l25,00 kr33,33 kr/liter
- Belgisk Blonde 6,5% · MENY50 cl27,95 kr55,90 kr/liter
- Grimbergen Blonde · Nemlig0.75 l31,50 kr42,00 kr/liter
- LA TRAPPE BLONDE 75 CL FL 6,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Grimbergen Blonde 6,7% · MENY75 cl41,95 kr55,93 kr/liter
- Leffe Blonde 6,6% · MENY75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
- Leffe Blonde 6,6% · Min Købmand75 cl45,95 kr61,27 kr/liter
- Grimbergen Blonde 6,7% · Min Købmand75 cl49,95 kr66,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
GRIMBERGEN BLONDE 75 CL FL 6,7% hos Brugsen koster 22.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for GRIMBERGEN BLONDE 75 CL FL 6,7% hos Brugsen er 22.00 kr og varierer fra 22.00 kr til 22.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for GRIMBERGEN BLONDE 75 CL FL 6,7% hos Brugsen i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har GRIMBERGEN BLONDE 75 CL FL 6,7% været markeret som tilbud 1 dag hos Brugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: GRIMBERGEN BLONDE 75 CL FL 6,7% har været på tilbud hos Brugsen i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 7 dage (torsdag). GRIMBERGEN BLONDE 75 CL FL 6,7% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.