
Kvickly
La
LA TRAPPE BLONDE 75 CL FL 6,5%
75 cl
Tilbuddet udløber i dag
46,67 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- LA TRAPPE BLONDE 75 CL FL 6,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Grimbergen Blonde 6,7% · Spar33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- SCHIØTZ BELGISK ALE 44 CL DS 6% · Kvickly44 cl11,00 kr25,00 kr/liter
- SCHIØTZ BELGISK ALE 44 CL DS 6% · SuperBrugsen44 cl11,00 kr25,00 kr/liter
- Blonde · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- GRIMBERGEN 6,7% · REMA 100033 cl14,00 kr42,42 kr/liter
- Blonde · Bilka0.5 l15,95 kr31,90 kr/liter
- Grimbergen Blond · MENY33 cl19,95 kr60,45 kr/liter
- GRIMBERGEN BLONDE 75 CL FL 6,7% · Brugsen75 cl22,00 kr29,33 kr/liter
- GRIMBERGEN BLONDE 75 CL FL 6,7% · Kvickly75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- LEFFE BLONDE 75 CL FL 6,6% · Kvickly75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- GRIMBERGEN BLONDE 75 CL FL 6,7% · SuperBrugsen75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- LEFFE BLONDE 75 CL FL 6,6% · SuperBrugsen75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- Blonde · Bilka0.75 l25,00 kr33,33 kr/liter
- Blonde · Føtex0.75 l25,00 kr33,33 kr/liter
- Belgisk Blonde 6,5% · MENY50 cl27,95 kr55,90 kr/liter
- Grimbergen Blonde · Nemlig0.75 l31,50 kr42,00 kr/liter
- Grimbergen Blonde 6,7% · MENY75 cl41,95 kr55,93 kr/liter
- Leffe Blonde 6,6% · MENY75 cl43,95 kr58,60 kr/liter
- Leffe Blonde 6,6% · Min Købmand75 cl45,95 kr61,27 kr/liter
- Grimbergen Blonde 6,7% · Min Købmand75 cl49,95 kr66,60 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
LA TRAPPE BLONDE 75 CL FL 6,5% hos Kvickly koster 35.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. januar 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 238 dage. Gennemsnitsprisen for LA TRAPPE BLONDE 75 CL FL 6,5% hos Kvickly er 35.00 kr og varierer fra 35.00 kr til 35.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 238 dage har Goma registreret prisdata for LA TRAPPE BLONDE 75 CL FL 6,5% hos Kvickly i 15 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 6% af tiden. Ud af de 15 prisregistreringer har LA TRAPPE BLONDE 75 CL FL 6,5% været markeret som tilbud 15 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 238 dage kan vi se følgende mønstre: LA TRAPPE BLONDE 75 CL FL 6,5% har været på tilbud hos Kvickly i januar, februar, marts og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 240 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 244 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). LA TRAPPE BLONDE 75 CL FL 6,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.