
Brugsen
Coop
COOP 1/2 FLÆSKEST 2-2,5 KG
2.5 kg
Tilbuddet udløber 15 oktober
35,60 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COOP 1/2 FLÆSKEST 2-2,5 KG · Brugsen2.5 kg89,00 kr35,60 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Flæskesteg · Netto1 kg39,90 kr39,90 kr/kg
- BG FLÆSKESTEG DANMARK 1600 G · Kvickly1600 g45,00 kr28,13 kr/kg
- IRMA GOURMETSALTET FLÆSKESTEG · Kvickly500 g45,00 kr90,00 kr/kg
- BG FLÆSKESTEG DANMARK 1600 G · SuperBrugsen1600 g45,00 kr28,13 kr/kg
- IRMA GOURMETSALTET FLÆSKESTEG · SuperBrugsen500 g45,00 kr90,00 kr/kg
- FLÆSKESTEG · REMA 10001.45 kg57,86 kr39,90 kr/kg
- Ovnklar kam af gris · Føtex0.9 kg70,00 kr77,78 kr/kg
- Flæskesteg u. ben · Bilka1800 g99,00 kr55,00 kr/kg
- FLÆSKESTEG UDEN BEN AF GRISEKØD · Løvbjerg2200 g119,99 kr54,54 kr/kg
- FLÆSKESTEG 1,5-1,8 KG · REMA 10001500 g125,00 kr83,33 kr/kg
- Flæskesteg m. ridset svær · Nemlig1.5 kg127,95 kr85,30 kr/kg
- Flæskesteg u. ben · Bilka1.5 kg135,00 kr90,00 kr/kg
- Grisekam ridset · Nemlig2.6 kg145,00 kr55,77 kr/kg
- Svinekam øko. · Nemlig2.2 kg154,88 kr70,40 kr/kg
- Gourmetsaltet flæskesteg · Bilka1.8 kg159,00 kr88,33 kr/kg
- Gourmetsaltet flæskesteg · Føtex1.8 kg159,00 kr88,33 kr/kg
- Flæskesteg øko. · Nemlig1.5 kg166,36 kr110,91 kr/kg
- Flæskesteg · Bilka2.1 kg179,00 kr85,24 kr/kg
- Flæskesteg · Føtex2.1 kg179,00 kr85,24 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
COOP 1/2 FLÆSKEST 2-2,5 KG hos Brugsen koster 89.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 392 dage. Gennemsnitsprisen for COOP 1/2 FLÆSKEST 2-2,5 KG hos Brugsen er 113.62 kr og varierer fra 89.00 kr til 129.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 392 dage har Goma registreret prisdata for COOP 1/2 FLÆSKEST 2-2,5 KG hos Brugsen i 132 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 34% af tiden. Ud af de 132 prisregistreringer har COOP 1/2 FLÆSKEST 2-2,5 KG været markeret som tilbud 132 dage hos Brugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 392 dage kan vi se følgende mønstre: COOP 1/2 FLÆSKEST 2-2,5 KG har været på tilbud hos Brugsen i januar, februar, marts, april, juni, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 394 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 398 dage og forventes at slutte om 7 dage (torsdag). COOP 1/2 FLÆSKEST 2-2,5 KG er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.