
Kvickly
BG FLÆSKESTEG DANMARK 1600 G
1600 g
Tilbuddet udløber i dag
28,13 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- BG FLÆSKESTEG DANMARK 1600 G · Kvickly1600 g45,00 kr28,13 kr/kg
- BG FLÆSKESTEG DANMARK 1600 G · SuperBrugsen1600 g45,00 kr28,13 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Flæskesteg · Netto1 kg39,90 kr39,90 kr/kg
- IRMA GOURMETSALTET FLÆSKESTEG · Kvickly500 g45,00 kr90,00 kr/kg
- IRMA GOURMETSALTET FLÆSKESTEG · SuperBrugsen500 g45,00 kr90,00 kr/kg
- FLÆSKESTEG · REMA 10001.45 kg57,86 kr39,90 kr/kg
- Ovnklar kam af gris · Føtex0.9 kg70,00 kr77,78 kr/kg
- COOP 1/2 FLÆSKEST 2-2,5 KG · Brugsen2.5 kg89,00 kr35,60 kr/kg
- Flæskesteg u. ben · Bilka1800 g99,00 kr55,00 kr/kg
- FLÆSKESTEG UDEN BEN AF GRISEKØD · Løvbjerg2200 g119,99 kr54,54 kr/kg
- FLÆSKESTEG 1,5-1,8 KG · REMA 10001500 g125,00 kr83,33 kr/kg
- Flæskesteg m. ridset svær · Nemlig1.5 kg127,95 kr85,30 kr/kg
- Flæskesteg u. ben · Bilka1.5 kg135,00 kr90,00 kr/kg
- Grisekam ridset · Nemlig2.6 kg145,00 kr55,77 kr/kg
- Svinekam øko. · Nemlig2.2 kg154,88 kr70,40 kr/kg
- Gourmetsaltet flæskesteg · Bilka1.8 kg159,00 kr88,33 kr/kg
- Gourmetsaltet flæskesteg · Føtex1.8 kg159,00 kr88,33 kr/kg
- Flæskesteg øko. · Nemlig1.5 kg166,36 kr110,91 kr/kg
- Flæskesteg · Bilka2.1 kg179,00 kr85,24 kr/kg
- Flæskesteg · Føtex2.1 kg179,00 kr85,24 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
BG FLÆSKESTEG DANMARK 1600 G hos Kvickly koster 45.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for BG FLÆSKESTEG DANMARK 1600 G hos Kvickly er 45.00 kr og varierer fra 45.00 kr til 45.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for BG FLÆSKESTEG DANMARK 1600 G hos Kvickly i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har BG FLÆSKESTEG DANMARK 1600 G været markeret som tilbud 1 dag hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: BG FLÆSKESTEG DANMARK 1600 G har været på tilbud hos Kvickly i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). BG FLÆSKESTEG DANMARK 1600 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.