
Brugsen
Somersby
SOMERSBY APPLE 33 CL DS 4,5%
33 cl
Tilbuddet udløber 15 oktober
30,30 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- SOMERSBY APPLE 33 CL DS 4,5% · Brugsen33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- SOMERSBY CIDER 4,5% · REMA 100033 cl14,50 kr43,94 kr/liter
- Cider m. æble · Bilka0.33 l16,50 kr50,00 kr/liter
- Cider m. æble · Føtex0.33 l16,50 kr50,00 kr/liter
- Cider m. æble · Netto0.33 l16,50 kr50,00 kr/liter
- Cider m. æble · Netto1.32 l66,00 kr50,00 kr/liter
- Cider m. æble · Netto7.92 l396,00 kr50,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COOP SWEETER THAN YOUR EX SPORT 25 CL 4% · Kvickly25 cl8,00 kr32,00 kr/liter
- COOP ENJOY BEFORE FLOOR LEMON 25 CL 4% · Kvickly25 cl8,00 kr32,00 kr/liter
- COOP SWEETER THAN YOUR EX SPORT 25 CL 4% · SuperBrugsen25 cl8,00 kr32,00 kr/liter
- COOP ENJOY BEFORE FLOOR LEMON 25 CL 4% · SuperBrugsen25 cl8,00 kr32,00 kr/liter
- SHAKER Sport Pink (4%) · Nemlig0.275 l15,08 kr54,84 kr/liter
- Royal Club Gin & Grapefruit · Nemlig0.33 l15,95 kr48,33 kr/liter
- Breezer m. pink grapefrugt · Bilka0.28 l18,00 kr64,29 kr/liter
- Cider m. rød appelsin · Bilka0.33 l18,00 kr54,55 kr/liter
- Breezer m. pink grapefrugt · Føtex0.28 l18,00 kr64,29 kr/liter
- Cider m. rød appelsin · Føtex0.33 l18,00 kr54,55 kr/liter
- Cider m. hindbær- og limesmag · Bilka0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. brombær · Bilka0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. hyldeblomst og lime · Bilka0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. hindbær- og limesmag · Føtex0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. brombær · Føtex0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Cider m. hyldeblomst og lime · Føtex0.33 l18,95 kr57,42 kr/liter
- Breezer Pink Grapefruit · Spar275 ml18,95 kr68,91 kr/liter
- Breezer Pink Grapefruit · MENY275 ml19,95 kr72,55 kr/liter
- Shaker Sport Blue 4,0% · Min Købmand275 ml19,95 kr72,55 kr/liter
- Breezer Pink Grapefruit · Min Købmand275 ml19,95 kr72,55 kr/liter
- Shaker Sport Blue 4,0% · Spar275 ml19,95 kr72,55 kr/liter
- Cider m. æble · Bilka0.5 l22,95 kr45,90 kr/liter
- Cider m. æble · Føtex0.5 l22,95 kr45,90 kr/liter
- Cider m. æblesmag · Bilka0.5 l25,95 kr51,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
SOMERSBY APPLE 33 CL DS 4,5% hos Brugsen koster 10.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 364 dage. Gennemsnitsprisen for SOMERSBY APPLE 33 CL DS 4,5% hos Brugsen er 12.38 kr og varierer fra 9.00 kr til 79.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 364 dage har Goma registreret prisdata for SOMERSBY APPLE 33 CL DS 4,5% hos Brugsen i 131 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 36% af tiden. Ud af de 131 prisregistreringer har SOMERSBY APPLE 33 CL DS 4,5% været markeret som tilbud 131 dage hos Brugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 364 dage kan vi se følgende mønstre: SOMERSBY APPLE 33 CL DS 4,5% har været på tilbud hos Brugsen i januar, april, maj, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 366 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 370 dage og forventes at slutte om 7 dage (torsdag). SOMERSBY APPLE 33 CL DS 4,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.